Per savaitę Panevėžio apskrities policija registravo 1186 įvykius

Balandžio 5 – 11 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 1186 įvykius, pradėti 48 ikiteisminiai tyrimai. Į areštinę pristatyti 49 asmenys.

Per savaitę buvo pradėti 8 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių ( 3 – iš negyvenamų patalpų, 3 – iš automobilių, 1 – iš degalinės, 1 – kita). Keturios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Biržų rajone, 1 – Rokiškio rajone, 1 – Pasvalio rajone. Vagysčių nebuvo registruota Kupiškio rajone.

Pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo, 3 – dėl turto sugadinimo, 4 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Balandžio 5 – 11 dienomis apskrities keliuose registruota vienas įskaitinis (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykis. Jo metu sužeista pėsčioji. Policijos pareigūnai sustabdė 3 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Vienas neblaivus vairuotojas prie vairo sėdo Panevėžio rajone, 2 – Biržų rajone.

Balandžio 6-ąją šalyje buvo minima Saugaus eismo diena. Kasmet šią dieną policija organizuoja įvairias prevencines akcijas, kurių metu kviečia eismo dalyvius būti atsakingesniais ir pakantesniais.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai surengė vairuotojų blaivumo patikrinimą. Reido metu pareigūnai patikrino 419 vairuotojų, dauguma buvo pavyzdingi, laikėsi Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Nustatytas vienas neblaivus ( 0,24 promilės) taksi automobilio vairuotojas, kuriam buvo surašytas protokolas. Drausmingus vairuotojus pareigūnai sveikino su Saugaus eismo diena ir įteikė kavos kuponus, kad užsukę į degalinę galėtų minutėlę atsipūsti ir pasimėgauti gardžia kava. Nepamiršti ir pėstieji. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai praeiviams priminė saugaus eismo taisykles, dalino lankstinukus su aktualia informacija, mini padėkas vairuotojams ir pėstiesiems, atšvaitus. Prevencinės akcijos organizatoriai linkėjo visada būti matomais ir saugiais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: