Per savaitę sulaikyta 12 neblaivių vairuotojų, kuriems nustatyta daugiau nei 1,5 promilės alkoholio

Liepos 12 – 18 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 1050 įvykių (praėjusią savaitę – 965), pradėti 73 (praėjusią savaitę – 63) ikiteisminiai tyrimai. Į areštinę pristatyti 37 asmenys.

Per savaitę buvo pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (1 – iš negyvenamų patalpų, 3 – iš gyvenamojo namo ar buto, 2 – iš automobilio, 1 – iš prekybos vietos, 2 – transporto priemonių vagystės). Penkios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Kupiškio rajone, 2 – Biržų rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Pasvalio ir Rokiškio rajonuose.

Pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo, 4 – dėl sukčiavimo, 2 – dėl turto sugadinimo, 3 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, 4 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Liepos 12 – 18 dienomis apskrities keliuose registruoti trys įskaitiniai (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykiai. Jų metu sužeistas automobilio vairuotojas ir du pėstieji. Policijos pareigūnai sustabdė net 12 neblaivių vairuotojų, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Du neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Panevėžyje, 2 – Panevėžio rajone, 2 – Pasvalio rajone, 2 – Biržų rajone, 4 – Rokiškio rajone.

Policijos pareigūnai primena, kad saugiai pasiektumėte kelionės tikslą, kelyje būkite atidūs, kantrūs, laikykitės Kelių eismo taisyklių reikalavimų, nesėskite prie vairo išgėrę! Net ir nedidelis alkoholio kiekis gali lemti skaudžias nelaimes kelyje, todėl nesielkite lengvabūdiškai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: