Per Užgavėnes parduota daugiau nei 2 tonos blynų

Užgavėnės neįsivaizduojamos be tradicinio jų patiekalo – blynų. Tiesa, nemaža dalis žmonių Užgavėnių šventės metu artimuosius vaišina ne tik savo pagamintais, bet ir parduotuvėse paruoštais blynais. Prekybininkų teigimu, tokia tendencija atsiskleidė ir šiemet – vien per vieną Užgavėnių dieną parduota daugiau nei 2 tonos pačių įvairiausių blynų.

„Per šias Užgavėnes sulaukėme ypatingo pirkėjų susidomėjimo mūsų „Meistro kokybės“ blynais – šiemet vos per vieną dieną visoje Lietuvoje pardavėme jų daugiau nei 2 tonas. Mūsų pirkėjai dažniausiai rinkosi mielinius blynus su razinomis – jų parduota daugiau nei 1000 kilogramų“, – teigia „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

Anot jos, vartojimui paruoštus „Meistro kokybės“ kulinarijos patiekalus žmonės perka ir nelaukdami didesnių švenčių ar progų, tačiau per Užgavėnes tiesiog iššluoja blynų vitrinas.

Per šią žiemos palydėtuvių šventę „Maximos“ pirkėjai daugiausiai pirko mielinių blynų su razinomis – jų parduota daugiau nei 1000 kg.

Antroje vietoje pagal populiarumą – kepti žemaičių blynai su mėsos įdaru. Jų parduoda daugiau nei 190 kg.

Trečioje vietoje – kepti lietiniai blynai su varškės įdaru, kurių vos per dieną parduota per 140 kg.

Ketvirtą ir penktą vietas dalinasi atitinkamai lietiniai blyneliai su mėsos įdaru bei lietiniai su sūrio ir kumpo įdaru. Abiejų parduota daugiau nei 100 kg.

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ klientai parduotuvėse visada gali rasti didelį „Meistro kokybės“ patiekalų pasirinkimą, kuriame gausu ne tik kulinarijos, griliaus, bet konditerijos gaminių. Iš viso savo pirkėjams „Maxima“ siūlo daugiau nei 2400 skirtingų produktų, pažymėtų „Meistro kokybė“ ženklu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: