Fk-Panevėžys.lt nuotr.

Permainingoje akistatoje panevėžiečiai įveikė Latvijos komandą

„Panevėžio“ futbolo klubas antrame kontroliniame susitikime prieš artėjantį 2023 metų sezoną iškovojo užtikrintą pergalę. Gino Lettieri treniruojama komanda Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže vykusiose rungtynėse 3:2 (3:0) įveikė Daugpilio BFC „Daugavpils“ futbolininkus.

Panevėžiečiams priklausė kamuolio kontrolinė ir žaidybinis pranašumas, pirmą pavojingą epizodą pavyko susikurti 22-ąją minutę – po pakelto kampinio Linas Klimavičius smūgiavo galva pro šalį.

Netrukus krito du įvarčiai: 27-ąją minutę po Pijaus Širvio perdavimo peržiūroje esantis žaidėjas iš Ukrainos išvedė „Panevėžį“ į priekį. Pastarasis po 8 minučių dar vieną P. Širvio perdavimą pavertė įvarčiu. Kiek vėliau pavojingai smūgiavo Wandersonas Melo – kamuolys skriejo greta virpsto.

42-ąją minutę panevėžiečiai įmušė trečią įvartį. Standartinės padėties metu Ernestas Veliulis atliko perdavimą arčiau vartų, kur peržiūroje dalyvaujantis futbolininkas iš Anglijos taikliai mušė galva.

Antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžys“ labiau susitelkė į gynybinius veiksmus, tiesa, 51-ąją minutę Ariagneris Smithas sukirto kamuolį į skersinį. Po 10 minučių varžovai susikūrė grėsmingą progą – Latvijos klubo žaidėjas standartinės padėties metu smūgiavo šalia vartų, o 68 minutę po perdavimo iš krašto taikliu smūgiu sušvelnino rezultatą.

84-ąją minutę „Panevėžys“ suklydo aikštės viduryje ir akistatą su Danu Šimkevičiumi iššokęs varžovas pelnė antrą komandos įvartį bei dar labiau priartino savo komandą. Per likusį laiką du pavojingus oponentų smūgius atrėmė D. Šimkevičius, savo ruožtu, peržiūroje dalyvaujantis Armandas Kučys varžovų vartų sargo nepergudravo.

„Panevėžio“ sudėtis: Vytautas Černiauskas (46 min. Danas Šimkevičius), Markas Beneta (46 min. Eimantas Dzinga), Linas Klimavičius (55 min. Kajus Stankevičius), Matijus Remeikis, Pijus Širvys (55 min. Domantas Vaičekauskas), Jovanas Čadženovičius (63 min. Armandas Kučys), Tautvydas Eliošius (46 min. Ariagneris Smithas), Jeffrey Sarpongas (18 min. Ernestas Veliulis), Wandersonas Melo, žaidėjas peržiūroje (55 min. Nojus Lukšys), žaidėjas peržiūroje (55 min. Martinas Perveinis).

Sebastianui Rinconui bei Marko Tomičiui buvo suteikta poilsio.

Trečiasis kontrolinis mačas taip pat įvyks Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže. Sausio 28 dieną, šeštadienį, nuo 17 val. panevėžiečiai stos į kovą prieš kitą Latvijos komandą – Rygos „Metta“.