Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-18

Perpus jaunesnė dvarininko M. Šventoraičio mylimoji Lina: „Žmonių, kurie galvoja, kad aš barakuda, man paprasčiausiai gaila”

Itin intensyvius, tarsi perkūnas iš giedro dangaus trenkusius jausmus dvarininkas Mindaugas Šventoraitis ir jo mylimoji Lina Lila vadina Dievo dovana. O tai, kad Mindaugui – 60 metų, o Linai kone perpus mažiau – dar tik 32-eji, anot jų, nėra kliūtis harmoningiems santykiams puoselėti. Stereotipai, pasak įsimylėjėlių, yra apkalbas kuriančių ir jomis besidalijančių žmonių problema. Lina juokiasi: žodžiai, kad ji Mindaugo turto ištroškusi barakuda, yra taip toli nuo tiesos, kad įskaudinti jos jie paprasčiausiai negali. Dvarininkas jai antrina – kaip santykiai gali būti blogi, jei Lina yra visų jo svajonių išsipildymas. „Ji mano dukra galėtų būti. Tarp mano vieno ir kito sūnaus ji galėtų būti kaip tarpinė dukra, bet mūsų sielos  atpažįsta vienas kitą jau šimtus metų. Viskas puiku ir kūniškam lygmenyje. Kol kas fiziškai jaučiuosi stiprus, bėgioju, judu, praktikuoju, sveikai maitinuosi daug metų”, – paaiškina dvarininkas M. Šventoraitis.

Jam LNK laidoje „Nuo…Iki…” jau šį pirmadienio vakarą pritars ir antroji pusė, jogos ir sąmoningumo mokytoja Lina Lila. Ji kurį laiką net nesuvokė, kad tarp jų toks didelis amžiaus skirtumas. Tiesa, itin stiprią trauką moteris Mindaugui pajuto iš karto, tik įkėlusi koją į nuostabų jo dvarą. „Organizavau moterų retritą, ir pastebėjau, kad jis visada šalia. Niekur nuo manęs neatsitraukia. Pajaučiau, kad man labai gera, kai jis netoliese. Pasibaigus užsiėmimams, Mindaugas pradėjo planuoti bendrą veiklą ir, nors visai netrukus turėjau išskristi į Balį, savo kelionę kuriam laikui atidėjau. Pajutau, kad mus sieja kelis šimtmečius trunkanti meilės istorija”, – laidoje „Nuo…Iki…” atvirauja Lina Lila.

Tiesa, prie Kauno esančio Babtynės dvaro savininkui M. Šventoraičiui iki tol, kol sutiko Liną Lilą, meilėje teko ne kartą nusivilti. Vyras atsidūrė dvasinėje duobėje nutrūkus santykiams su dailininke Migle, su kuria kartu kūrė ir puoselėjo mylimą dvarą. Šiandien Mindaugas supranta, kodėl buvusioji išėjo kurti santykius su kitu, ir dėl to kaltina tik pats save. „Turi rodyti dėmesį, nes moteris visą laiką nori dėmesio ir nori jo daug. Netinka požiūris – kartkartėmis paglostysiu, į metus kartą gėlių padovanosiu ir su gimtadieniu pasveikinsiu. Taip pasieki tokią situaciją, kai tampi apatiškas savo antrajai pusei. O tai jau pradžios pabaiga. Tačiau, tiek, kiek davė man Visata supratimo, kiek atnešė man Viešpats suvokimų, su dabartiniu protu Miglės aš jau nebepaleisčiau, ją išlaikyčiau kaip moterį“, – LNK laidoje „Nuo…Iki” pasakos M. Šventoraitis.

Dvarininkas neslepia – po skyrybų bandė ieškoti pažinčių internete. Tačiau, kadangi teko susidurti su pinigų ir statuso ištroškusiomis moterimis, jis nuo jų pradėjo slėpti savo tapatybę. Kviesdamas damas į pasimatymus, neatskleisdavo, kad yra buvęs verslininkas, dvaro savininkas. Tiesa, rimtų santykių per internetą vyrui sukurti vis dėlto nepavyko. Dabar jis džiaugiasi – pagaliau sutiko savęs vertą svajonių moterį.

Kuo Mindaugą Šventoraitį sužavėjo Lina Lila? Kaip atrodo poros kasdienybė dvare? Kokius iššūkius įsimylėjėliams teko įveikti ir kokie dar tik laukia? Kosminė meilės istorija – šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK, populiarioje laidoje „Nuo…Iki…“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: