Autorės nuotr.

Pėsčiųjų žygis „Panevėžys Lietuvoje“

Kovo 9 d. Panevėžio „Vilties“ progimnazija organizavo 5–8 klasių mokinių pėsčiųjų žygį „Panevėžys Lietuvoje“, skirtą Kovo 11-ajai paminėti. Beveik 300 mokinių ir mokytojų išreiškė norą dalyvauti šioje pilietinėje iniciatyvoje. Tai rodo, kad jaunajai kartai rūpi mūsų šalies laisvė ir nepriklausomybė. Pasipuošę tautine atributika, mokiniai ir mokytojai žygiavo 23 km trasa ir programėlėje Komoot brėžė Lietuvos žemėlapio kontūrus.

„Vilties“ progimnazija – Sveikatą stiprinanti, Sveika ir Aktyvi mokykla, todėl didelį dėmesį skiria mokinių fiziniam ugdymui, aktyvioms laisvalaikio veikloms, neigiamų socialinių veiksnių prevencijai. Mokiniai drąsiai kėlė sau iššūkį įveikti tris žygio etapus. Nuėjus 11 km, pirmojoje stotelėje žygeivius pasitiko mielai bendradarbiauti sutikusios Panevėžio gamtos mokyklos bendruomenė. Mokiniai prie laužo vaišinosi žolelių arbata, džiaugėsi progimnazijos direktorės Danutės Valiukienės staigmena. Už 7 km, pasiekę antrąją stotelę Panevėžio kultūros ir poilsio parke, mokiniai pasisėmė energijos žaidimų aikštelėse. Likusius 5 km iki progimnazijos įveikė be jokio nuovargio, nes sulaukė didelio praeivių ir vairuotojų palaikymo. Prie progimnazijos ištvermingiausiems žygio dalyviams direktorė Danutė Valiukienė įteikė žygeivių diplomus.

Žygio dalyviai ne tik išbandė savo fizines jėgas ir ištvermę, bet ir grožėjosi mūsų miestu: gatvėmis, pastatais, atsinaujinusia Nevėžio pakrante, pievomis, saulės apšviesta pamiške, parko takeliais. Ši iniciatyva parodė, kokia vienybė ir bendrystė gali jungti skirtingo amžiaus mokinius, suteikė progų pabendrauti įvairiomis temomis.

Mokytoja Asta Sakalienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: