Petras Gražulis: „Iki 30 metų moters neturėjau, gyvenau pagal krikščioniškas vertybes“

Meilėje, kaip ir kare jokios taisyklės negalioja, jokiai tikrai meilei netrukdys nei skirtingos politinės pažiūros, nei skirtinga odos spalva.

Vienas garsiausių visuomenės veikėjų nacionalistas Mindaugas Gervildas, kuris kažkada turėjo Murzos pavardę, yra įrodymas to, kad net radikalios politinės pažiūros ir užsitęsusi viengungystė gali baigtis vestuvėmis ir laiminga tėvyste. „Aš jau buvau įpratęs prie savo vienatvės ir viskas atrodė normaliai, kaip ir mano žmonai Zlatai. Kai susipažinome, jai buvo 43-eji, man 37-eri, mums abiems tai buvo pirma santuoka. Jai tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, man – ne“, – pasakojo Mindaugas Gervildas.

LNK laidos „Valanda su Rūta“ studijoje garsus nacionalistas kalbėjo ne tik apie įsiplieskusią meilę Rusijos grafaitei Zlatai, bet ir apie tėvystės džiaugsmus ir vargus. „Ji dirba ir gyvena Maskvoje, o aš čia Lietuvoje su sūnumi. Pirmi trys mėnesiai, kai gimė sūnus, buvo labai sunkūs, maniau, kad bus blogai, nes niekam nebuvo laiko. Jau galvojau, kad daržove pavirsiu. Ji mėgsta keliauti, o kelionės kainuoja, todėl ji paprašė, kad galėtų dirbti ir galėtų užsidirbti, o aš likau Lietuvoje su sūnumi. Važinėjame vienas pas kitą.“

Kitas laidos pašnekovas politikas Petras Gražulis, kalbėdamas apie santykius su moterimis, buvo itin atviras ir netgi liūdnas.

„Savo amžiuje aš jau nieko nelaukiu ir man nieko nereikia. Taip, esu vienišas ir negalvoju apie jokią antrą pusę. Aš savo gyvenimą norėjau atiduoti Dievui ir Tėvynei, nenorėjau turėti nei moters, nei šeimos. Jaunystėje buvo noras pasirinkti kunigo kelią“, – pasakojo garsus politikas.

„Gal kažkokia viena kita moteris į mane žiūri, bet aš šiandien į nieką nežiūriu. Galiu prisipažinti, kad aš gyvenimo egzamino neišlaikiau, nenugyvenau taip, kaip turėjau nugyventi. Taip sutinku, nesu geras žmogus, jeigu būčiau geras vyras, žmona nebūtų palikus. Su manimi nėra lengva. Ypač nemėgstu, kai man moterys vadovauja, nes vyras yra šeimos galva“, – prisipažino vyras.

Paklaustas apie meilės reikalus iki vedybų, ar jis spėjo išsilakstyti, Petras Gražulis žodžių į vatą nevyniojo: „Iki 30-imt metų pas mane moters nebuvo. Gyvenau pagal krikščioniškas vertybes, dabar aš tas vertybes išbarsčiau.“

Jau šį vakarą ketvirtadienio vakarą 19.30 val. laidoje „Valanda su Rūta“ garsūs žmonės pasakos savo meilės istorijas, kurios kardinaliai pakeitė jų gyvenimus.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: