PEVA paskelbė naujų mokslo metų pradžią!

Šių metų lapkričio 13 d. PEVA (Panevėžio ekonomikos ir verslo akademija) ir AEVA (Alytaus ekonomikos ir verslo akademija) paskelbė naujų mokslo metų pradžią! Moksleivius sveikino Alytaus meras Nerijus Cesiulis, Mykolo Romerio universiteto (MRU) rektorė prof. dr. Inga Žalėnienė, MRU Viešojo valdymo ir verslo fakulteto dekanas prof. dr. Darius Štitilis, MRU profesorius Gintaras Černius, Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos ir Panevėžio 5-osios gimnazijos atstovai, verslininkas, įmonės „Glassbee“ direktorius Andrius Urbonas.

Mokslus PEVA akademijoje pradėjo daugiau nei 70 ekonomika, finansais ir verslu besidominčių Panevėžio m. gimnazijų moksleivių, kuriems MRU su Panevėžio 5-osios gimnazijos pagalba parengė programą, kurios veiklos apima mokinių asmeninių savybių ir įgūdžių tobulinimą. PEVA užsiėmimuose moksleiviai susipažins su karjeros įgūdžių valdymu, orientavimusi rinkoje, asmeniniais ir įmonės finansais, verslo organizavimu ir rinkodara, ekonominio turinio uždavinių sprendimais.

Panevėžio ekonomikos ir verslo akademiją 2019 m. įsteigė Mykolo Romerio Universitetas, Panevėžio miesto savivaldybė ir Panevėžio  5 – oji gimnazija.

PEVA  akademijos veikla 2021 m. finansuojama Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto lėšomis pagal Motyvuotų ir gabių mokinių papildomo mokymo finansavimo programą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: