Piliečių padėka Utenos apskrities policijos pareigūnams

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus Kelių patrulių būrio vyriausiajam patruliui Raimundui Misikoniui ir vyresniajam patruliui-viršilai Asvydui Bertašiui dėkoja piliečiai Aušra Daukšaitė ir Dominykas Daujotis, už profesionalų ir nepriekaištingą darbą, visapusišką pagalbą ir supratingumą.

Moteris rašo, kad balandžio 12 d. pora kelyje Vilnius-Utena patyrė nemalonų techninį automobilio gedimą, dėl kurio tapo nepastebimi kitiems eismo dalyviams. „Aš kaip vairuotoja meldžiau Dievą, kad tik neįvyktų autoįvykis ir kad kelyje galėčiau sutikti policijos patrulių automobilį”, – rašė moteris. Neilgai trukus policijos patrulių automobilis sustabdė automobilį. Patikrinę visus dokumentus ir išklausę problemą dėl netikėto gedimo, policijos pareigūnai sutiko palydėti asmenis iki Utenos, apšviečiant kelią ir užtikrinant saugumą. „Temstant pamatėme atvažiuojančią transporto priemonę su įjungtomis „gabaritinėmis” šviesomis. Sustabdėme automobilį, o sužinoję apie ištikusią problemą atlydėjome piliečius ir tiek”, – kukliai situaciją pakomentavo pareigūnas R. Misikonis, kuris sužinojęs apie moters padėką neslėpė nuostabos.

Aušra Daukšaitė su draugu nuoširdžiai dėkoja patruliams už pagalbą kelyje ir išreikšdama padėką nori jiems įteikti savo neseniai parašytą knygą „Deispring”. „Jaučiu kad šie du žmonės apsaugojo mano ir mano draugo bei kitų kelyje dalyvavusių eismo dalyvių gyvybes”, – teigė rašytoja.

Džiaugiamės mūsų kolegų atsidavimu ir profesionalumu!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: