Pilietiški panevėžiečiai sulaikė kišenvagius beatodairiškai juos vijęsi

Balandžio 1-ąją Panevėžio apskrities vyriausiame policijos komisariate stilizuotais gerumo sparnais apdovanoti neabejingi ir pilietiškai pasielgę miesto turgaus prekeiviai. Vyras ir moteris atkakliai, negailėdami jėgų ir laiko, vijosi kišenvagius, kurie iš apsipirkti atėjusios moters atėmė pinigus. Neabejingiems piliečiams pavyko sustabdyti vagišius. Į įvykio vietą buvo pakviesti policijos pareigūnai.

Teisingus žmones už šį kilnų poelgį sveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato viršininkas Vidas Sabonis. Jie dėkojo už pagalbą išaiškinant nusikaltimą, rūpestį ir nesavanaudiškumą. Minėjo, kad turguje užfiksuojama itin daug pažeidimų, tačiau surasti kaltininkus yra sudėtinga, kad ši pagalba – svarus indėlis atskleidžiant kišenvagius.

Apdovanotieji ragino ir kitus žmones, pastebėjusius įtartinus asmenis ar elgesį, nenusigręžti, nes nukentėti nuo ilgapirščių gali visi. Taip pat pastebėjo, kad asmenys, viešosiose vietose apsipirkdami, turėtų būti atsargesni ir patys atsakingai saugoti savo asmeninius daiktus: rankines, pinigines ir mobiliuosius telefonus. Būtent šie daiktai dažniausiai patraukia kišenvagių dėmesį.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: