Pilietiškumas užkirto kelią nelaimei

Neabejingas nelaimei pilietis, pastebėjęs artimųjų ir policijos ieškomą moterį, nepasidavė jos nenorui bendrauti ir nepaleido jos iš akių, kol atvyko pareigūnai.

Vakar Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariatas gavo moters (gimusios 1947 m.) pranešimą, kad prieš dvi dienas iš savo namų išėjo jos sesuo (gimusi 1961 m.) ir negrįžo. Policija skubiai sureagavo į gautą pranešimą ir metė visas pajėgas jai ieškoti.

Kaip įprasta žmonių dingimo atveju, policija paprašė žiniasklaidos pagalbos – paviešinti dingusios moters duomenis ir nuotrauką. Į tai atsiliepė pilietiškas vyras, kuris, važiuodamas keliu, pastebėjo įtartiną moterį – ji ėjo viena kelkraščiu ir atrodė pasiklydusi. Vyras stabtelėjo ir paklausė, gal minėtą moterį reikia pavežti, ir atpažino ką tik nuotraukoje internete matytą dingusiąją. Moteris kategoriškai atsisakė lipti į paslaugaus vyro automobilį ir nė nestabtelėjusi ėjo keliu. Apie Panevėžio rajone, kelyje Jotainiai–Vadokliai, sutiktą moterį vyras pranešė policijai. Prisiminęs faktą, kad moteris serga Alzhaimerio liga, vyras kantriai riedėjo automobiliu šalia nežinia kur einančios ir aplinkoje nesiorientuojančios moters.

Policijos pareigūnai skubiai išvyko į vyro nurodytą vietą. Norėdami įsitikinti, kad rasta moteris nenukentėjo, pristatė ją į gydymo įstaigą apžiūrai, o paskui perdavė artimiesiems.

Panevėžio rajono policija dėkoja neabejingam piliečiui, kuris, pastebėjęs dingusią be žinios moterį, reagavo itin atsakingai ir pilietiškai. Apie sutiktą pakeleivę skubiai pranešęs policijai ir nepalikęs aplinkoje nesiorientuojančios moters likimo valiai, vyras užkirto kelią nelaimei.

Panevėžio apskrities policija pastebi, kad visuomenė darosi sąmoningesnė ir vis dažniau nelieka abejinga svetimoms nelaimėms.
 

Rasa Černauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: