Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2016-02-17

„Pinigų karta“: kiek mums kainuoja neblaivūs kelyje?

Nuo bokalo alaus iki mirčių keliuose – specialioje laidoje LRT TELEVIZIJOS „Pinigų kartos“ komanda šiandien aiškinsis, kur prasideda girtų vairuotojų kelias ir kur jis baigiasi. Kiek mums visiems kainuoja neblaivūs kelyje?

Neblaivių vairuotojų skaičius šokiruoja. Per pastaruosius šešerius metus išaiškinti daugiau nei 78 tūkstančiai neblaivaus vairavimo atvejai. Dėl girtų vairuotojų kaltės nuo 2010 m. žuvo 196 žmonės, o dar keli tūkstančiai buvo sužeisti. Ir karas keliuose tęsiasi toliau.

„Pinigų karta“ kartu su policijos pareigūnais leidžiasi į reidą. Tokie vairuotojų tikrinimai dabar jau tampa įprasti ir išgelbsti ne vieną gyvybę. Laidoje pamatysite, kaip sustabdyta neblaivi ir neadekvačiai į aplinką reaguojantį moteris „Pinigų kartos“ žurnalistams aiškins, kad išgėrė tik vieną taurę vyno.

„Kaip jauni profesionalai, kurių karjera kyla ir kuriems visas gyvenimas prieš akis, nusprendžia sėsti girti prie vairo? Kai negali nieko laimėti, bet gali pralaimėti viską“ , – laidoje klaus jos vedėjas Andrius Tapinas.

Socialinis eksperimentas parodys, ar visuomenė abejinga svirduliuojantiems prie automobilių. Pasitelkusi į pagalbą aktorių, kuris apsimeta girtu vairuotoju, „Pinigų karta“ stebi aplinkinių reakcijas. Vieni pasiryžę kviesti policiją ir atkalbėti išgėrusį asmenį nuo vairavimo, tačiau kitiems tai nė motais.

O neblaivių vairuotojų pridaroma žala valstybei ir žmonėms – ne tik moralinė. Kasmet ji kainuoja ir keliasdešimt milijonų eurų. Speciali „Pinigų kartos“ laida – trečiadienį, 22.50 val. per LRT TELEVIZIJĄ.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: