Pirmą kartą istorijoje Anykščiai susidūrė su didmiesčių problemomis

Praėjusį penktadienį anykštėnai per Medžių lajų tako atidarymą pateko į tikras automobilių spūstis. Po kurio laiko situacija tapo nevaldoma.

Ne vienas pastebėjo, jog tiek žmonių Anykščiuose niekada nėra buvę. O tiek automobilių, motociklų ir kitų transporto priemonių čia niekas nematė. Transporto eilės link Šilelio driekėsi nuo pat miesto centro. Pastatyti automobilį galima buvo maždaug už trijų kilometrų nuo šiuo metų lankomiausio Lietuvoje objekto. Dažnas grįžęs transporto priemonės savininkas rado ir už valytuvo užkištą policijos pranešimą, susimokėti baudą, už ne vietoje paliktą mašiną.

Dar didesnis chaosas užklupo šeštadienį. Policijai nuleidus rankas, judėjimas prie Medžių lajų tako buvo visiškai paralyžiuotas – neįmanoma nei išvažiuoti, nei atvažiuoti. Paskutiniai spūsčių dalyviai pasivaikščiojimą medžių viršūnėmis prisimins dar ilgai, nes ekskursiją baigė tik sekmadienį. Supratingai nusiteikę miesto svečiai informatyviomis nuotraukomis iš spūsčių mielai dalinasi socialiniame tinklalapyje facebook.com. Žinomas anykštėnas dainų ir tesktų autorius, bardas Kazimieras Jakutis savo paskyroje rašo: „Eilės galo nematyt. Visi nori pamatyt medžių viršūnes iš arti.”

Panašus nesusipratimas savaitgalį vyko ir apgyvendinimo sektoriuje. Skelbiama, jog Anykščiuose savaitgalį apsilankė iki dešimties tūkstančių turistų. Nemažai latvių ir baltarusių.

 

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: