Pirmadienį eismo įvykių neišvengta

Kovo 30 d., pirmadienio, Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys: 3-uose įvykiuose sužeisti 3 žmonės. Pirminiais duomenimis, per parą policija užregistravo 26 eismo įvykius.

Po vidurdienio Kaune, Šeštokų gatvėje, pirminiais duomenimis, į kelkraštyje stovėjusį krovininį mikroautobusą „Peugeot Boxer“ atsitrenkė automobilis „BMW 330D“, kurio vairuotojas pasišalino. Nukentėjo mikroautobuso vairuotojas, 24 metų vaikinas nuvežtas į ligoninę. Vakare gautas pranešimas, kad į ligoninę kreipėsi dar vienas asmuo, 36 metų keleivis.

Po antros po pietų Vilniuje, Pilaitės prospekte, nuvažiavime iš Vakarinio aplinkkelio į šį prospektą, apvirto krovininis automobilis „MAN TGA 18.480“, nukentėjo jį vairavęs 53 metų vyras.

Pavakarę Biržų rajone, Jokūbiškių kaime, kelyje Kupiškis–Vabalninkas–Biržai, automobilis „BMW 320D“, vairuojamas 19 metų vaikino, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę sukusio automobilio „Opel Astra-G-Caravan“ ir su juo susidūrė. Abi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjo ir į ligoninę paguldytas „Opelio“ 47 metų vairuotojas.

Dar vienas pranešimas apie įvykusį eismo įvykį. Apie 18.34 val. Panevėžio rajone, Barklainių 1-ojo kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A8 Panevėžys–Aristava–Sitkūnai („Via Baltica“ ruožas), į griovį nuvažiavo ir apvirto automobilis „Renault Laguna“. Į ligoninės Reanimacijos skyrių paguldyti du asmenys. Kas vairavo automobilį, aiškinamasi.

Gauta informacija, kad ligoninėje (kovo 28 d.) mirė 78 metų moteris, kurią kovo 26-osios, ketvirtadienio, vakare Klaipėdoje, Taikos prospekte, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, partrenkė BMW markės automobilis. Vairuotojas, kuriam 29 metai, buvo neblaivus (nustatytas 1,69 promilės girtumas).

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo dalyvaujančiųjų eisme elgtis atsakingai, įvertinti važiavimo ir eismo sąlygas. Vairuotojai, važiuokite tik saugiu greičiu, kad, prireikus, galėtumėte saugiai suvaldyti transporto priemonę, nepraraskite budrumo prieš pėsčiųjų perėjas, išvažiuodami iš šalutinio kelio, sukdami į kairę. Vairuoti transporto priemonę leidžiama asmenims, turintiems teisę vairuoti, esant blaiviems, neapsvaigusiems nuo psichiką veikiančių medžiagų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: