Šio pirmadienio nugalėtojų komanda (Organizatorių nuotr.).

Pirmadieniais Panevėžyje pasitikrinti žinias ir turiningai praleisti laisvalaikį kviečia „Protmūšiai”

Kiekvieną pirmadienį nuo 19 valandos Panevėžyje Klaipėdos gatvėje „LaFa arenoje” organizuojami komandiniai „Protmūšių” žaidimai, kuriuose dalyvauti gali visi norintys: joks amžiaus, išsilavinimo ar dar koks nors cenzas netaikomi, neribojamas ir komandos dalyvių skaičius.

„Protmūšių” vedėjos Virginijos teigimu, į žaidimus kviečiami visi norintys pasitikrinti savo žinias, turiningai ir įdomiai praleisti porą valandų, su draugais ar su šeima pabūti nekasdieninėje aplinkoje.

Žaidimo dalyviams yra nustatytas simbolinis 3 eurų mokestis, tačiau žaidimo nugalėtojų laukia prizai, o paskui kiti žaidimai su rimtesniais varžovais.

Kaip sakė Virginija, komandos dalyvių skaičius yra neribojamas ir joje gali būti vienas ar net dešimt žmonių. Klausimų temos irgi labai įvairios, tačiau čia dauguma klausimų būna vienaip ar kitaip susiję su Lietuva.

Pasak „Protmūšių” vedėjos norintieji pasitikrinti save ar mesti iššūkį kitiems gali registruotis adresu www.iqkovos.lt arba paprasčiausiai pirmadienį vakare ateiti į LaFa areną Panevėžyje.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: