FK-Panevėžys.lt nuotr.

Pirmąsias kontrolines varžybas „FK „Panevėžys” sužaidė lygiosiomis

„Panevėžio“ futbolo klubas pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą ruošiantis 2023 metų sezonui. Pirmoji akistata su Alytaus DFK „Dainava“, kuri vyko Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže, baigėsi lygiosiomis 1:1.

Komandos šiame susitikime žaidė tris kėlinius po 30 minučių.

Mačas prasidėjo aktyvesniais panevėžiečių veiksmais. Po gražios kombinacijos 11-ąją minutę taikliu smūgiu Jeffrey Sarpongas išvedė komandą į priekį.

Tiesa, pranašumu Gino Lettieri kariauna ilgai nesidžiaugė. 25-ąją minutę Vytautas Černiauskas išgelbėjo komandą, tačiau antrame kėlinyje 35-ąją minutę pozicinė alytiškių ataka baigėsi išlyginamuoju įvarčiu – Ignas Driomovas buvo nuginkluotas.

48-ąją minutę peržiūroje esantis futbolininkas po pakelto kampinio iš kelių metrų smūgiavo virš vartų. Trečiame kėlinyje, 64-ąją minutę, savo šansu nepasinaudojo ir Sebastianas Rinconas, o kiek vėliau dar vieną progą iššvaistė peržiūroje esantis puolėjas.

Trečiame kėlinyje komandos vartus gynė Danas Šimkevičius.

Startinė „Panevėžio“ sudėtis: Vytautas Černiauskas, Markas Beneta, žaidėjas peržiūroje, Linas Klimavičius, Pijus Širvys, Jovanas Čadženovičius, Matijus Remeikis, Jeffrey Sarpongas, žaidėjas peržiūroje, žaidėjas peržiūroje, žaidėjas peržiūroje.

Antrąsias kontrolines rungtynes panevėžiečiai taip pat žais Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže. Sausio 20 dieną, penktadienį, nuo 14 val. „Panevėžys“ pasitikrins jėgas prieš Daugpilio BFC „Daugavpils“ futbolininkus.