Pirmiausia norės poilsio

Gintautas Subačius

Likus kelioms dienoms iki antrojo rinkimų turo Panevėžio miesto vicemeras valstietis Deividas Labanavičius sakė, jog patekti į Seimą turi tokias pat galimybes kaip ir konkurentė konservatorė Indiana Grigienė. Politikas teigė, kad nepaisant rinkimų rezultatų norėsiantis bent porą savaičių pailsėti. Jo žodžiais, rinkimų maratonas pareikalavo labai daug jėgų.

D.Labanavičiaus teigimu bet kuriuo atveju pasikeitimų miesto Taryboje tikrai bus. Sėkmės atveju į Seimą gali išeiti net du Valstiečių frakcijos nariai, t.y. jis pats ir Kęstutis Lukoševičius. Juos Savivaldybės rūmuose pakeistų buvęs mero patarėjas Lauras Jagminas ir partijos skyriaus pirmininko pavaduotojas Marius Verbėjus.

D.Labanavičius buvo įsitikinęs, kad jam pakėlus sparnus į Vilnių vicemero postą perimtų kitas partijos kolega, nes pagal koalicijos sutartį valstiečiams priklauso mero pavaduotojo ir mero patarėjo pareigybės. Galimo įpėdinio politikas neįvardino.

Į klausimą, ar nebūtų gaila palikti vicemero kėdės, D. Labanavičius tvirtino, kad nieko nepaliksiantis. Anot jo, iš esmės beveik niekas nesikeistų, nes darbų tęstinumas priklauso nuo savivaldos ir nacionalinės valdžios bendradarbiavimo ir susikalbėjimo.

Pasibaigus antrajam rinkimų į LR Seimą turui suskaičiuoti balsai ir išaiškėjo, ką rinkėjai išrinko į LR Seimą.

Panevėžio vakarinėje (Nr.27) rinkimų apygardoje susumavus 11 (iš 11) apylinkių duomenis pirmauja Deividas Labanavičius (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) surinkęs 52,55 proc. balsų.

Indiana Grigienė (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) surinkusi 47,45 proc. balsų liko antra.

Viso šioje apygardoje dėl LR Seimo nario mandato varžėsi 11 kandidatų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: