Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-01

Pirmoje „Gero vakaro šou“ laidoje – archyviniai J. Valančiūno kadrai, kai buvo žinomas ne tik dėl krepšinio

Jau šiandien naujajame TV3 sezone startuoja pirmoji „Gero vakaro šou“ laida, o jos pašnekovai – tokie pat skirtingai nuostabūs, kaip ir laidoje patiriamos emocijos. Specialiai rugsėjo 1-ajai skirtoje šventinėje laidoje pasirodys ir ypatingas svečias – NBA krepšininkas Jonas Valančiūnas, o savo prisiminimais iš vaikystės pasidalins atlikėja bei 5 vaikų mama Rūta Ščiogolevaitė.

Pirmojoje laidoje netrūks nei juoko, nei jautrių prisipažinimų, o J. Valančiūno gerbėjai apie krepšininką sužinos tokių faktų, kurių dar nežinojo – archyvinė medžiaga privers kvatoti.

J.Valančiūnas pasakos, jog tuomet, kai atvyko į JAV žaisti krepšinio, jam teko praeiti ir specialius NBA mokymus, kuriuose buvo aiškinama, kaip teisingai elgtis įvairiose gyvenimo srityse.

„Tave moko, kaip elgtis su pinigais, kaip elgtis su moterimis, kaip likti krepšininku…“ – vardijo J. Valančiūnas.

Čia jį netrukus nutraukė Justinas Jankevičius – nejaugi į Ameriką Jonas išvyko nemokėdamas elgtis su moterimis? Netikėtas krepšininko atsakymas į šį klausimą laidoje sukels tikrą emocijų bangą.

Tiesa, tai – ne vieninteliai dalykai, ko J. Valančiūnas buvo mokomas. Papildomai NBA mokymuose buvo duodama patarimų ir apie tinkamas frazes kalbant su žurnalistais, tačiau daugiausiai dėmesio buvo skiriama pinigams. Anot krepšininkų, JAV yra gausybė pavyzdžių, kaip karjeras baigę krepšininkai labai greit netenka savo santaupų, tad viena svarbiausių užduočių – išmokti elgtis su pinigais.

Tačiau daugiausiai dėmesio laidoje sulauks archyviniai kadrai iš tų laikų, kai J. Valančiūnas buvo žinomas ne tik dėl krepšinio, bet ir dėl… savo aistros tautiniams šokiams.

Tuo tarpu kita laidos viešnia R. Ščiogolevaitė ne tik dalinsis patarimais būsimiems pirmokams, bet ir papasakos apie savo vaikystę bei nemalonų įvykį, kurio užmiršti negali iki šiol. Pasirodo, kad viena mokytoja vaikystėje Rūtos prisiminimuose paliko juodą pėdsaką. „Tik po daugelio metų supratau, kad visgi man tai buvo trauma“, – dabar sakys 5 vaikučių mama.

Laidoje bus atskleista ir tai, kaip R. Ščiogolevaitė atrodė pirmosiose klasėse. Pati atlikėja juokaus ir pasakos, kodėl po to, vyresnėse klasėse, priminė bjaurųjį ančiuką…

Daugiau linksmų istorijų, archyvinių kadrų ir netikėtų garsenybių prisipažinimų – jau šiandien, 19.30 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: