Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-02-06

Pirmoje „Muzikinės kaukės” laidoje Inga Valinskienė virs… indėnu

Ilgai laukta naujo sezono „Muzikinės kaukės“ premjera jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val. per BTV. Pirmoje laidoje tradiciškai muzikinį įkūnijimą paruošė ir laidos vedėjai – Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis, šį kartą prie jų prisijungė ir komisijos nariai – Livija Gradauskienė, Inga Valinskienė, Vytenis Pauliukaitis ir Leonas Somovas. Gerai pasilinksminti nusiteikęs šešetas įkūnijo disko stiliaus grupę „Village People“ ir atliko populiarią jų daina „Y.M.C.A“.

„Šiuo laikotarpiu visi turim dėvėti apsaugines kaukes, todėl labai gera, kad yra galimybė jas iškeisti į „Muzikinę kaukę“. Muzika džiugina širdį, padeda į gyvenimą žvelgti optimistiškiau. Buvo labai smagu pasikeisti, namų drabužius ar puošnias scenines sukneles iškeisti į visiškai priešingą kostiumą, mes tikrai labai daug juokėmės“ – pasakoja laidos vedėja ir vieną iš grupės narių įkūnijusi Indrė Kavaliauskaitė.

Pačioje laidos pradžioje elegantiškąją Inga Valinskienę žiūrovai išvys persirengusią indėnu. O Livija Gradauskienė pasipuoš vešliais ūsais ir kaubojaus kostiumu. Pagrindinį atlikėją įkūnys laidos vedėjas Simonas Storpirštis, kuris laidos pradžioje taps policininku ir parodys visas savo balso galimybes.

Žiūrovų laukia ir dešimt naujų projekto dalyvių, tarp kurių ne viena lietuviškos muzikos scenos žvaigždė – tai ir Egidijus Sipavičius, Maksas Melmanas, Ieva Zasimauskaitė, Katažina, Ieva Barbora Juozapaitytė, aktoriai Gytis Ivanauskas, Toma Vaškevičiūtė, Rokas Petrauskas, Dovydas Laukys, KK2 laidų vedėja Justė Žičkutė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: