AktualijosLietuvos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmoji kelionė į Ameriką – žaidėjai iš Molėtų

Kelionė į Ameriką, aplankant Los Andželą – antrą pagal dydį miestą šalyje, pasaulio kino industrijos sostinę, spalvingąjį Las Vegasą, pasivaikštant daugybe San Fransisko tiltų,  mėgaujantis Spalvotosios dykumos, Malibu ar Centrinės pakrantės panorama – puikus nuotykis kiekvienam.

Būtent šis nuotykis – kelionė į Ameriką – pagrindinis prizas šiuo metu vykstančiuose „Teleloto“ žaidimuose. Iki pat sausio 26-osios, žaidėjai galės laimėti dvi keliones į Ameriką dviem asmenim, 10 automobilių – 2 keturiais ratais varomus „Jeep Compass“ ir 8 ypač patogius „Ford Fiesta“. Jiems taip pat atiteks 200 amerikietišką dvasią simbolizuojančių prizų – nuo plačiaekranių televizorių, iki spragėsių aparatų.

Praėjusį sekmadienį paaiškėjo pirmosios kelionės laimėtoja. Tai – Valerija iš Molėtų, laimingą bilietą įsigijusi internetu.

„Dar sunkiai tikiu laimėjimu. Pirkdama bilietą žinojau, jog sekmadienį vienas žaidėjas laimės kelionę į Ameriką, tačiau tikrai nesitikėjau tokios sėkmės. Šis prizas labai įdomus, žada daugybę įspūdžių ir nuotykių“, – pasakojo laimėtoja.

Žaidėja, pirmą kartą laimėjusi didelį loterijos prizą, dar nežinojo – į kelionę leisis pati, ar ją padovanos dukrai. „Turėjau tik vieną „Teleloto“ bilietą, o dabar planuoju kelionę į Ameriką sau arba dukrai. Neįtikėtina“, – šypsojosi Valerija, kuriai kelionė atiteko iš lietuviškojo Amerikos ambasadoriaus, laidos svečio, Virgio Stakėno rankų.

Loterijos organizatoriai pasirūpins visomis kelionės išlaidomis: lėktuvo bilietais, nakvyne, pervežimais iš vieno objekto į kitą, ekskursijų ir gido mokesčiais. „Teleloto“ taip pat siūlo rinktis norimą variantą – patiems išsirinkti kelionės maršrutą arba rinktis maršrutą, iš anksto sudarytą bendradarbiaujant su kelionių ekspertais.

Antroji kelionė į Ameriką dviem bus laimėta jau sausio 26 dieną.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close