Pirmokai policijoje: pirštų atspaudais pieštas medis

Pirmokai jau skaičiuoja dienas iki vasaros atostogų, o mokytojai rūpinasi, kad jų poilsis būtų ne tik smagus, bet ir saugus.

Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos 1A klasės mokiniai. Juos pasitiko kinologų šuo Dikas ir parodė nepriekaištingas paklusnumo pamokas, nusikaltėlio sulaikymą, ir net leidosi vaikų glostomas. Kaip elgtis pamačius svetimą šunį, papasakojo ir į visus mokinių klausimus atsakė kinologas Arūnas Petraitis. Apie vasarą tykojančius pavojus, saugų elgesį kieme, gatvėje, apie tai, kaip elgtis sulaukus sukčiaus žinutės ar susidūrus su vagišiais, pirmokams pasakojo laikinai einanti Viešosios tvarkos biuro viršininko pareigas Danguolė Žiaugrienė.

Mažieji svečiai apžiūrėjo ir laikino sulaikymo kameras, stebėjo, kaip vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuojami įvairūs pažeidimai, iš arčiau susipažino su policijos kasdieniniame darbe naudojama įranga, specialiosiomis priemonėmis, muziejumi.

Kriminalistinių tyrimų biuro Kriminalistinio aptarnavimo skyriaus viršininkas Olegas Kazancevas papasakojo apie eksperto darbą ir kartu su mokiniais iš pirštų atspaudų nupiešė medį, kurį įteikė klasės mokytojai ir palinkėjo jį visiems gražiai auginti.

 

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: