Laisvalaikis - Pramogos - 2021-07-16

Planuojate įmonės šventę vasarą? Štai, kaip išsirinkti tinkamiausią vietą

Įmonių renginiai – ypač paplitusi praktika visame pasaulyje. Tačiau, kuomet kalbame apie tai, kaip tuos renginius organizuoti, matyti, kad laukia net ne šimtai, o tiesiog tūkstančiai idėjų, tad ir išsirinkti nėra taip lengva. Tačiau norint suorganizuoti tą vienintelę šventę, reikia įvertinti ir ypač daug įvairių kriterijų. Ir vienas iš jų – atsižvelgti į tai, kokiu metų laiku vyks šis renginys. Už lango dabar vasara – laukia puikūs orai, tad, nieko keista, kodėl būtent šiuo metu įvyksta ypač didelė dalis įmonių įrenginių. O ir vietų, kurioje būtų galima surengti toko pobūdžio įrenginį, yra kaip niekada daug. Tad, jei jūs esate tas žmogus, kuris bus atsakingas už įmonės įrenginio organizavimą ir tai planuojate padaryti būtent šiuo metų laiku, atkreipkite  dėmesį į šiuos patarimus.

Į sąrašą įtraukite ir toliau esančias vietoves

Ne paslaptis, kad kai pradedami planuoti įmonių renginiai, dažniausiai pasirenkamas toks variantas – sudaromas galimų vietovių sąrašas ir tik po to išrenkama ta vienintelė, kurioje ir vyks šventė. Jei įrenginį planuojam rengti šaltuoju metu laiku, dažniausiai vietų sąrašas būna labai trumpas ir jį į patenka tik tos vietovės, kuriose yra netoli įmonė – kad darbuotojams būtų kuo patogiau bei paprasčiau atvykti. Tačiau, kai renginys yra planuojamas vasarą, t.y., kai dienos – ilgos bei šiltos, kai keliaut ypač patogu, į sąrašą tikrai galima įtraukti ir labiau nuo įmonės nutolusias vietoves –  darbuotojams tikrai nebus sudėtinga suplanuoti kelionę.

Pasimėgaukite vandens pramogomis

Nereikia pamiršti, kad būtent vasara yra pats geriausias metas pasimėgauti vandens pramogomis – maudynėmis ežere, pasiplaukiojimu vandens dviračiu ir t.t. Vis dėlto, nesunku pastebėti ir tai, kad uoliai dirbantys darbuotojai galbūt jau ne visada randa laiko toms pramogoms. Tad kodėl jomis nepapildžius renginio programos? Jei renginys truks dvi dienas, tokiu atveju iš tiesų dienotvarkėje bent kelias valandas reikėtų skirti vandens pramogoms. Na, o, jei jūs esate už šio renginio organizavimą atsakingas asmuo, tai jūsų laukia dar viena užduotis – paieškoti vietovių, kurias puošia vandens telkiniai.

Koks šventės tikslas?

Renkant vietą, svarbu nepamiršti ir dar vienos detalės, t.y., šventės tikslo. Na, o jis gali būti labai įvairus, pavyzdžiui, edukacinis (darbuotojai bus supažindinami su technologijomis, kurios pakeis kasdienius darbo procesus ir t.t.), arba poilsinis, kurio metu tiesiog bus siekiama gerai pailsėti bent trumpam pamiršti darbo užduotis. Taigi, renkant vietovę renginiui, reikėtų ypač glaudžiai atsižvelgti į tikslą: jei renginio tikslas – edukacinis, rinkitės prezentacijom, mokymas skirtą erdvę, jei pramogoms – rinkitės tokią vietovę, kuri būtų puikiai pritaikyta įvairiai pramoginei veiklai, pavyzdžiui, lauko ar vidaus žaidimams.

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad įmonių renginiai planuojami atsižvelgiant į daugybę įvairių elementų ir vienas jų neabejotinai vietovė. Vietoves, kuriose būtų galima suorganizuoti tokio pobūdžio renginį, galime skaičiuoti šimtais. Taigi, tam, kad išsirinkti būtų kur kas lengviau, dėmesį vertėtų atkreipti į tam tikras aplinkybes, pavyzdžiui, metų laiką. Tad, jei nuspręsite renginį suorganizuoti vasarą, atkreipkite dėmesį kad: į galimų vietų sąrašą verta įtraukti ir tolėliau nuo įmonės esančias vietoves – šiltuoju metų laiku planuoti keliones yra ypač paprasta; vasara –  puikus metas ne tik suburti kolektyvą bet ir pasimėgauti vandens pramogomis, tad puikiu pasirinkimu taps vietovė, kurioje yra vandens telkinių, na, ir, žinoma, taip pat nepamirškite, kad svarbu atsižvelgti ir į renginio tikslą – vietovė turi būti puikiai jam pritaikyti.

Tad linkime atsakingo planavimo ir smagių kolektyvinių akimirkų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: