Plastikos chirurgas, medicinos mokslų daktaras Darius Radzevičius (Asm. nuotr.).

Plastikos chirurgas Darius Radzevičius atskleidė, ar lietuvės dažnai didinasi krūtinę ir putlinasi lūpas

Plastikos chirurgija – anoks tabu: vis daugiau žmonių ryžtasi atsiverti apie jiems atliktas plastines operacijas, jų dėka sugražintą pasitikėjimą savimi. Vis dėlto, kartais grožio procedūros yra ne tokios nekaltos, kaip gali pasirodyti.  Tad kaip žinoti, kad atėjo metas keisti savo išvaizdą? Į šį ir daugelį kitų klausimų DELFI TV laidos „Pakvaišę dėl grožio“ vedėjai Laurai Dabulytei atsakė garsus plastikos chirurgas, medicinos mokslų daktaras Darius Radzevičius.

Medikas teigė, jog grožio pasaulyje šiuo metu yra madingas natūralumas. Tiesa, tiek natūralumą, tiek ir apskritai grožį plastikos chirurgijos klinikų pacientai bei jų gydytojai gali suvokti visiškai skirtingai.

„Tikriausiai matėte, kaip per „Grammy“ apdovanojimus atrodė dainininkė Madonna. Ir turbūt pastebėjote, kaip filme „Top Gun: Maverick“ atrodė aktorius Tomas Cruise‘as. Jiems abiems yra atliktos plastinės operacijos, ne viena jų. Matome vienokį ir kitokį rezultą. Kuris jums yra labiau priimtinas?

Man, asmeniškai, labiau priimtina Tomo Cruise‘o išvaizda. Šis aktorius palaipsniui sensta nė neįtariant, kad jam buvo atliktos operacijos. Visgi, palyginus dabartines ir ankstesnes jo nuotraukas, galima pastebėti, kad T.Cruise‘as išbandė tam tikras injekcijas, jog jam buvo atiktos veido patempimo, plaukų persodinimo operacijos. Tiek man, tiek ir mano pacientams yra priimtina būtent tokia filosofija – kad pokyčiai nerėžtų akies“, – pasakojo jis.

D.Radzevičius laidoje sakė, kad plastinių operacijų bijoti nereikėtų. Vis tik vyras antrino: pokyčių siekiantis asmuo turi būti tvirtai apsisprendęs, jokiu būdu nesivaikyti vienadienių mados tendencijų.

„Jeigu nuėjusi į dušą pareiškėte, jog jums nepatinka jūsų krūtys, tačiau jau kitą dieną ar savaitę savo nuomonę pakeitėte, reiškia, kad jums greičiausiai nereikia jokios, su išvaizdos keitimu susijusios operacijos. Jeigu apie tam tikrus išvaizdos netobulumus galvojate nuolatos, dėl kažko stipriai kompleksuojate, apsilankykite plastikos chirurgo konsultacijoje“, – aiškino gydytojas.

Laidos vedėja Laura Dabulytė chirurgo pasiteiravo apie lietuvaičių grožį. Ar lietuvės iš tiesų pasižymi išskirtine išvaizda?

„Galbūt lietuvės išsiskiria savo drabužių, kūno formų puoselėjimu, tačiau, žvelgiant į anatomiją, nemanau, kad jos turi kažkuo ypatingą veidą. Mano nuomone, kur kas svarbiau yra tvarkinga žmogaus išvaizda“, – tikino jis.

Mokslų daktaras užsiminė ir apie ilgaamžiškumą. Jo žodžiais, ilgesnei gyvenimo trukmei bei gyvenimo kokybei įtakos turi išmaniosios technologijos, kaip antai išmanieji laikrodžiai, skaičiuojantys širdies ritmą, kalorijas, nueitų žingsnių kiekį. Anot jo, labai svarbios yra ir mūsų mintys.

„Kai kas jau dabar supranta, kad išorinis kūnas – dar ne viskas. Prie ilgaamžiškumo prisideda mūsų mąstysena, gebėjimas kovoti su stresu, pykčiu, agresija. Viskas – mūsų noras gyventi ilgai bei atrodyti jaunai – turėtų būti vienyje“, – užbaigė plastikos chirurgas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: