Facial portrait of young and healthy girl. Plastic surgery, skin care, cosmetics and face lifting concept.

Plastinė chirurgija tikrai reikalinga ne kiekvienam

Nesate patenkinti savo kūno formomis ir dėl to norite kreiptis į plastikos chirurgus? Jie jums gali patarti kokias procedūras ar operacijas pasirinkti, tačiau atminkite, kad viskas turi savo kainą. Plastinė chirurgija dažnai siejama su gana aukštomis operacijų kainomis. Bet, pravartu žinoti, kad šių operacijų metu žmonės gali džiaugtis pakitusia savo kūno išvaizda. Tokios operacijos gali padėti pamiršti diskomfortą ar net smarkiai pagerinti gyvenimo kokybę. Aišku, įspėjama ir apie tai, kad kai kurios operacijos atliekamos tik esant chirurgų nurodytoms aplinkybėms.

Kurias operacijas galima rinktis patiems, o kurias paskiria chirurgai?

Grožio procedūros ir plastinės operacijos, kurios nėra siejamos su gyvenimo kokybės gerinimu, įprastai atliekamos pacientui pageidavus. Pavyzdžiui, tokios operacijos kaip riebalų nusiurbimas ar krūtų didinimas gali būti atliekamos tiesiog vos panorėjus. Tačiau, kai siekiama atgauti kūno formas tokiomis operacijomis kaip skrandžio mažinimas, tuomet teks atsižvelgti į visas paciento aplinkybes. Mat, tokios operacijos yra labiau siejamos su gyvenimo kokybės gerinimu.

Skrandžio mažinimo operacijos dažniausiai atliekamos privačiose klinikose, kuriose atliekamos ir visos kitos plastinės operacijos. Kalbant apie tokį svorio metimo būdą, pravartu žinoti, kad pacientai pirmiausiai yra ištiriami. Tam, kad tokia operacija būtų atlikta, klinikų atstovai nurodo, jog pacientas turi būti atitinkantis visus nutukimo reikalavimus. Taip pat tokia operacija atliekama kai žmogus serga cukriniu diabetu ir t.t. Pabrėžiama, kad pacientai taip pat yra tiriami dėl kitų ligų ir jų klausiama apie kitas sveikatos problemas, kurių galbūt dar niekas netyrė. Tad, jeigu sergate širdies ir kraujagyslių ligomis, turite alergijų ar kitų ligų, privalote įspėti chirurgą.

Kas liečia kitas operacijas, verta paminėti, kad riebalų nusiurbimas atliekamas tik tiems pacientams, kuriems iš tiesų tokia operacija yra reikalinga. Pasitaiko atvejų, kuomet į klinikas kreipiasi pacientės, kurios mano turinčios riebalų perteklių. Po apžiūros chirurgai nurodo, kad nėra jokio tikslo atlikti riebalų nusiurbimo operacijos, nes paprasčiausiai tų riebalų praktiškai nebūna.

Tad, turite žinoti, kad plastinė chirurgija ne visais atvejais bus prieinama vos tik pageidavus.

Ar tikrai plastinės chirurgijos pasirinkimas yra laikomas išmintingu problemų sprendimu?

Ne paslaptis, kad vieni žmonės jaučiasi galintys teisti kitus dėl jų išvaizdos. Dėl nemalonių užuominų iš kitų žmonių dėl plastinės chirurgijos į klinikas kreipiasi gana daug pacientų. Tačiau, specialistai dažnai pabrėžia, kad ne visi pacientai turėtų rūpintis dėl užgauliojimų. Jeigu svarstote ar jums reikia kažkokios plastinės operacijos, tuomet į šį klausimą jums galės atsakyti būtent specialistai. Apžiūra parodys ar jums apskritai reikalingos kažkokios kūno korekcijos.

Dar geriau tai, kad plastikos chirurgai visada informuoja apie operacijų eigą ir viską, kas vyks po jų. Taip pat jie pacientams nurodo ar būtina rinktis jų norimas procedūras. Tai reiškia, kad ne vienas pacientas apsigalvojo dėl operacijos vien dėl to, kad chirurgas patarė jos vengti. Matote, plastikos chirurgai pacientams nurodo galimus alternatyvius būdus kaip pašalinti tam tikras problemas natūraliais būdais. Nemaža dalis pacientų pasinaudoja tais patarimais.

Įprastai plastinės operacijos reikalingos tiems žmonėms, kuriems kūno formų pokyčiai matosi akivaizdžiai. Jeigu priaugote keletą kilogramų, tai nevalia skubėti gultis ant operacinio stalo. Turite žinoti, kad riebalų nusiurbimo operacija mažai kuo bus naudinga, jeigu nekeisite mitybos įpročių ir vengsite fizinės veiklos. Tiesiog tie riebalai po kurio laiko vėl sugrįš.

Plastinės chirurgija įprastai pasitarnauja tiems, kurie turi akivaizdžiu problemų. Tad, ar jums tikrai naudinga rinktis kažkokią operaciją – sužinosite po chirurgo konsultacijos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: