Po Agnės Jagelavičiutės skandalo žinomi žmonės nusprendė nebetylėti: prisipažįsta apie raminamuosius vaistus ir depresiją

Neseniai stilistė Agnė Jagelavičiūtė savo socialiniuose tinkluose prisipažino apie tai, kad išgyvenusi itin sudėtingą etapą jau keletą dienų guli psichiatrijos ligoninėje. Apie išgyventus sunkumus vis dažniau prabylantys žinomi žmonės liudija, jog žinomumas lemia ir spaudimą, kurį ne visada lengva pakelti.

Rašytojas Andrius Užkalnis yra viešai pasakojęs, kad serga depresija ir nuolatos lankosi pas psichoterapeutą. Tuo tarpu aktorius Marius Repšys neslepia, kad turi bipolinį sutrikimą, o dainininkė Kristina Radžiukynaitė–Kayra „Delfi TV“ laidoje „Kasdienybės herojai“ yra prisipažinusi, kad kartas nuo karto patiria panikos atakas ir išgyvena siaubingą nerimą.

Šio pirmadienio laidoje „Kasdienybės herojai“ komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis papasakos apie savo išgyventus sunkumus. Vyras teigia, kad nėra iš tų, kurie mėgsta viešai skųstis, tačiau atėjo laikas parodyti kitą žinomų žmonių gyvenimo pusę.

„Mano gyvenime buvo juodų dienų, kai norėjosi šokti pro langą. Nėra nei Lietuvoje, nei planetoje žinomo žmogaus, kuris nebūtų sirgęs depresija, neturėtų kažkokių vidinių demonų, kurio vaistinėlėje nebūtų raminamųjų ar migdomųjų vaistų. Aš irgi esu sirgęs, manau, depresija. Buvo dienų, kai aš tiesiog gulėdavau ant sofos prisigėręs raminamųjų vaistų, nes ištikdavo panikos priepuoliai.

Daug kas turi psichologą ir tikrai ne kartą yra kreipęsis pagalbos tam, kad kažkaip tą vidinį balansą ir vidinę ramybę sutvarkytų“, – itin atvirame interviu šįvakar „Delfi TV“ laidoje pasakos S. Vaitulionis

Ir nors žurnalistus žinomas vyras pasikvietė į savo namus pačioje sostinės širdyje, dabar jis savo idilę kuria miesto pakraštyje esančiame kotedže, kur mielai sodina medžius ir gėles. Pašėlęs gyvenimo tempas ir pramogų pasaulio užkulisiai pandemijos metu liko praeityje. 39–erių komunikacijos specialistas pripažįsta, kad jo gyvenimo būdas gerokai pasikeitė.

Ir nors dabar jis nebe toks kategoriškas, vis dėlto Saugirdas sutinka, kad savo nuomonę drąsiai sakantys žinomi žmonės sulaukia daug neigiamų komentarų ir kritikos, kurią atlaikyti iš tiesų yra be galo sunku.

S. Vaitulionis neslepia – žinomi žmonės patiria įvairiapusį spaudimą ir dėl išvaizdos. Tačiau jis ne iš tų, kurie viską nurašytų geriems genams. Socialiniuose tinkluose savo sekėjams Saugirdas tiesiai šviesiai pasakoja apie jam atliktas plastines operacijas.

„Delfi TV“ laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadienį 21:30 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: