Po B. Matelio kreipimosi Seimo kontrolieriai pradėjo tyrimą

Seimo nariui Bronislovui Mateliui kreipusis į Seimo kontrolierių įstaigą dėl galimo Panevėžio miesto savivaldybės pareigūnų piktnaudžiavimo ir biurokratizmo, kai 2013 metais Panevėžio vaikų lopšeliui – darželiui „Žibutė“, esančiam Pušaloto g. 26, dėl neaiškių priežasčių maždaug 2 arais buvo sumažinta teritorija, Seimo kontrolierius Raimondas Šukys pradėjo tyrimą.

Juo bus siekiama nustatyti, ar atlikus minėto darželio žemės sklypo kadastrinius matavimus keitėsi (sumažėjo) žemės sklypo plotas. Jeigu taip, bus aiškinamasi, dėl kokių priežasčių, ar tuo nebuvo pažeistos lopšelio – darželio „Žibutė“ bendruomenės teisės ir interesai.

Į Seimo narį B. Matelį kreipėsi ir apie galimą Panevėžio valdininkų piktnaudžiavimą informavo šios ikimokyklinės įstaigos vaikų tėvai. Jie nurodė, kad 2013 metais minėto darželio teritorijoje buvo atlikti geodeziniai matavimai, po kurių teritorija dėl neaiškių priežasčių sumažinta maždaug 2 arais. Minėtus likusius 2 arus pasiūlyta įsigyti šalia darželio gyvenantiems miesto gyventojams, iš kurių vienas – darželio „Žibutė“ ūkio dalies vedėjo brolis.

Dėl sumažėjusios lopšelio – darželio teritorijos, joje esančių žaidimų aikštelių, smėlio dėžių, pavėsinių skaičius neatitinka 2016 metais patvirtintų higienos normų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: