Organizatorių nuotr.

Po ilgos pertraukos Naisiai vėl kviečia į šeimų festivalį „Naisių vasara“

Vienintelis tokio masto festivalis šeimoms „Naisių vasara“ pagaliau sugrįžta. Po ilgos pertraukos net dvi dienas truksiantys renginiai nepaliks abejingų – čia veiklos atras tiek vaikai, tiek suaugusieji ar senoliai. Tad kokias unikalias veiklas bei naujoves bus galima išvysti ir išbandyti?

Visų lauktas sugrįžimas

Liepos 8–9 dienomis Naisiuose nuaidės jau vienuoliktasis „Naisių vasaros“ festivalis, kuris dėl pandemijos neįvyko net dvejus metus ir šiemet grįžta su trenksmu. Lankytojams tikrai bus ką pamatyti, nes renginio programa stebins užsiėmimų, edukacijų ir pasirodymų gausa.

„Visi buvome pasiilgę šio festivalio – ir mes, Naisių gyventojai, ir žiūrovai iš kitų miestų bei miestelių. Šiais metais „Naisių vasaros“ idėja – bendrystė, palaikymas Ukrainai. Būtent todėl festivalyje pasirodys net keli šios šalies kolektyvai. Taip mes norime parodyti, kad svarbiausia laikytis išvien“, – pasakoja asociacijos „Naisių bendruomenė“ pirmininkė Rita Žukauskienė.

Festivalio metu lankytojų laukia jau pamėgtos ir tradicija tapusios pramogos – didelė mugė, kurios metu bus galima įsigyti tiek rankdarbių, tautodailės prekių, suvenyrų bei visko, ko širdis geidžia, tiek paragauti skaniausio maisto. Festivalis išlaiko savo unikalumą ir kaip visada bus blaivus ir draugiškas. Taip siekiama sudaryti jaukią aplinką šeimoms bei jų vaikams.

Stebins pramogų gausa

Pirmoji, arba įžanginė, festivalio diena pasitiks lankytojus jaukiais meniniais pasirodymais. Liepos 8 dienos vakarą didžiojoje scenoje pasirodys įvairūs muzikos kolektyvai, žiūrovai išvys aktorių trupės „Graži ir ta Galinga“ spektaklį-koncertą „Lietuvos moterys“ bei geriausia šių metų Lietuvos roko grupė jautì. Pagrindinę – festivalio „Naisių vasara“ dieną veiklos netrūks visiems. Visą dieną Baltų arenoje bus organizuojamos įvairios edukacijos, laisvalaikio ir kūrybos stovyklos vaikams, veiks senųjų amatininkų dirbtuvės su „Viduramžių pasiuntiniais“. Festivalio lankytojai galės susipažinti su baltų kultūra, senosiomis tradicijomis. Mažuosius sukvies Sauliaus Petreikio organizuojama edukacija „Senieji instrumentai“. Festivalio dalyviai galės ne tik išmokti istorijos, bet ir pabendrauti su policijos ar priešgaisrinės tarnybos, sienos apsaugos tarnybos darbuotojais, apžiūrėti jų įrangą, sužinoti daugiau apie šias profesijas. Na, o įdienojus didžiojoje festivalio scenoje prasidės įvairiausi muzikiniai ir meno pasirodymai.

„Festivalis yra skiriamas šeimoms, todėl nusprendėme, kad pagrindinės dienos koncertas vyks ne naktį, o vakare. Taip nutarėme todėl, kad šeimos, auginančios mažylius, negali ilgai naktinėti. Žinomi atlikėjai scenoje pasirodys visą dieną“, – atskleidė R. Žukauskienė.

Vienuoliktojo „Naisių vasaros“ festivalio koncerto scenoje iš tiesų pavyks išvysti daugelį garsiausių šalies atlikėjų. Lankytojus linksmins Donatas Montvydas, Saulius Prūsaitis, grupė „The Roop“ ir kiti. Na, o įspūdingą koncertą vainikuos ne ką mažiau dėmesį patraukiantis ugnies šou.

Atskleis visą Naisių grožį

Vasaros festivalio metu bus galima ne tik dalyvauti mugėje, koncertuose ar edukacijose. Lankytojus pasitiks atsinaujinęs ir savo aplinką dar labiau išpuoselėjęs miestelis. Netrūks erdvių šeimos piknikams bei žaidimams. Visų festivalio dalyvių lauks visų pamėgta Triušių sala. Festivalio metu turėtų sužydėti ir aplink salą pasodintos įvairiausių rūšių lelijos. Pakrantėje bus galima ne tik pasivaikščioti svajingoje aplinkoje, bet kartu išvysti ir garsių Kauno menininkų puoštas naujas žuvis vaizduojančias skulptūras. Vasaros festivalis vyks liepos 8–9 dienomis, o renginiai – nemokami. Programą ir daugiau informacijos galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“ arba interneto puslapyje www.naisiai.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: