Po ilgos pertraukos televizijoje – indų serialas

Ketvirtus metus žiūrimiausiu serialu Indijoje pripažintas ,,Mano gyvenimo šviesa“(,,Diya Aur Baati Hum”) nuo birželio 1-osios bus rodomas Lietuvoje. TV1 televizija šį serialą transliuos nuo pirmadienio iki penktadienio 16.50 val.

Po serialo premjeros 2011 metais Indijoje jis jau pradėtas sėkmingai rodyti Europoje ir Azijoje.

,,Mano gyvenimo šviesoje” pagrindinį Sandhya vaidmenį kuriančiai aktorei Deepikai Singh šis serialas yra debiutas televizijoje. Už policijos pareigūnės personažą aktorė buvo nominuota devyniems apdovanojimams, keturis iš jų laimėjo, įskaitant prestižinį Indijoje „Star Parivaar“ apdovanojimą geriausios naujokės kategorijoje.

Drauge su Deepika Singh vaidinantis Anas Rashidas atlieka Soorajaus veidmenį. Psichologijos magistro diplomą turiančiam aktoriui tai jau penktas vaidmuo televizijoje. Dėl šio serialo jis tapo vienu geidžiamiausių Indijos jaunikių.

Aktorė Deepika Singh šiltais jausmais siužete apdovanoja porininką Aną, o filmavimo aikštelėje -,,Mano gyvenimo šviesa“ režisierių. Ji ištekėjo už Rohito Rajaus Goyalo 2014 metų pavasarį. Tuo metu gražuolis 35 metų Anas Rashidas ,,The Times of India“ prisipažino, kad neketinas vesti ir vis dar yra vienišas.

Beje, prieš kameras meile spinduliuojantys Deepika ir Anas realiame gyvenime laikosi atstumo ir beveik nesikalba. Aktoriai dažnai pykstasi, o vienas ginčas privedė prie Deepikos antausio Anui.

Serialo kūrėjai filmuoja ne tik Indijoje, bet ir Singapūre. Besifilmuodami svetur aktoriai turi puikią progą susipažinti su serialo populiarumu užsienyje.

,,Kai dvylika valandų praleidi filmavimo aikštelėje, nesupranti, kokią įtaką daro tavo kuriamas serialas. Tačiau kaip baigiasi filmavimas, pamatai, jog jau kelias valandas lauke tavęs laukia minia žmonių, kurie nori tiesiog nusifotografuoti“, – naujienų portalui IANS sakė ,,Mano gyvenimo šviesa“ pagrindinė aktorė Deepika Singh.

Serialas ,,Mano gyvenimo šviesa“ – šiuolaikiška merginos ir vaikino meilės istorija. Gražuolės Sandhya svajonė – išsilaisvinti iš viduriniosios klasės gniaužtų ir tapti Indijos policijos pareigūne. Tuo tarpu vaikino Soorajaus svajonė tapo realybe – sunkiai darbdamas jis atidarė saldumynų parduotuvę. Didelės meilės apsuptyje, Sandhya ir Soorajus vienas kitam prisiekia amžiną meilę. Tačiau Sandhya anyta laikosi antifeministinių pažiūrų ir nepritaria, kad jos marti taptų policijos pareigūne. Mylintis vyras tampa žmonos stiprybės šaltiniu ir didžiausiu rėmėju, jis stengiasi, jog visos žmonos svajonės išsipildytų.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: