Po įvykusio gaisro Anykščių rajone mobilizuota visa reikiama pagalba šeimai

Šiandien socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė su Anykščių rajono savivaldybės meru Sigučiu Obelevičiumi, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos, „Maltiečių“, „Raudonojo kryžiaus“, „Carito“, „Maisto bankas“ atstovais po įvykusio gaisro Anykščių rajone aptarė pagalbos planą šeimai.

„Tragiška netektis Anykščiuose – didžiulė nelaimė mums visiems. Reiškiu nuoširdžią užuojautą žuvusiųjų artimiesiems“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Pasak ministrės, kartu su vietos bendruomene, nevyriausybinėmis organizacijomis ir atsakingomis institucijos nukentėjusiai šeimai bus suteikta visa reikiama pagalba. Iš ankstyvo ryto nelaimės vietoje jau dirba atvejo vadybos specialistai, psichologai. Teikiama visapusė parama, konsultacijos. Institucijos intensyviai bendrauja su iš gaisro išsigelbėjusiais šeimos nariais.

Pagalbos šeimai koordinavimu jau rūpinasi Anykščių rajono savivaldybė.  Anykščių meras S. Obelevičius informavo, kad netrukus šeimai bus suteiktas kitas socialinis būstas. „Maisto bankas“, „Maltiečiai“, „Raudonasis kryžius“ ir „Caritas“ parems šeimą reikalingais daiktais, maistu, savanoriai padės įsirengti būstą.

Susitikimo metu sutarta, kad artimiausiu metu bus tariamasi dėl efektyvesnio gaisrų prevencijos užtikrinimo socialiniuose būstuose bei glaudesnio atvejo vadybininkų ir NVO bendradarbiavimo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: