Po karantino atsinaujinę Lietuvos kurortai ruošiasi turistų antplūdžiui

Vis labiau laisvėjant karantino ribojimams ir artėjant kalendorinei vasarai, kiekvienas pagalvojame apie tai, kur nuvykti savaitgalį, ką aplankyti ir pamatyti čia pat, Lietuvoje, o po karantino bandantys atsitiesti verslai suprato, kad reikia pergalvoti savo verslo strategijas, kad galėtų atliepti pasikeitusius žmonių lūkesčius.

Laidos kūrybinė komanda lankysis Druskininkuose, kur su vietiniais gidais bei visuomenininkais atras dar mažai žinomų slaptų kampelių, taip pat aiškinsis, kokias paslaugas teikia sveikatinimo šventyklos – sanatorijos. Vienos iš sanatorijų vadovė taip pat papasakos, kaip po karantino pasikeitė žmonių poreikiai ir įpročiai, kokias paslaugas reikėjo perorientuoti, kad atvykstančiųjų  lūkesčiai būtų pateisinti.

Šio šeštadienio laidoje bus gausu ne tik patarimų, kur nuvykti vasarą ar kaip išsirinkti akinius nuo saulės. Laidoje „Mes pačios“ Nijolė Pareigytė – Rukaitienė pakalbins žinomą garsenybių fotografę Moniką Dovidaitę – Rusilienę. Ji pasidalins savo karjeros pradžia bei kaip pavyko paskleisti žinią apie save ir tapti fotografe, prieš kurios objektyvą yra stovėjusios dauguma Lietuvos įžymybių, o žiūrovams ji patars, kaip pasiekti norimo rezultato fotografuojantis.

Įsijunkite laidą „Mes pačios“ šeštadienį 9.30 val. per LNK ir nepastebėsite, kaip pulsite planuoti atostogas viename iš Lietuvos kurortų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: