Panevėžio VPK nuotr.

Po konflikto visa biržiečių šeima atsidūrė areštinėje

Po darbo savaitės panktadienį viena Biržų rajono Užubalių kaimo šeima – tėvai ir trys sūnūs kažką šventė, o gal šiaip atsipalaidavo, tačiau, panašu, kad tą vakarą sodyboje alkoholis liejosi laisvai. Baliaus atomazga – visai nešeimyniška: gaspadoriui praskelta galva, jaunėlis sūnus apsiribojo nedideliais sumušimas, o du vyresnieji sūnūs ir jų gimdytoja buvo sulaikyti. Policijos duomenimis, visi baliaus dalyviai, išskyrus jaunėlį sūnų, buvo gerokai užmynę ant kamščio.

Kodėl šeiminykščiai susivaidijo galima tik spėlioti, nes veikiausiai dėl giminaičių girtumo įvykių eigos, kol jie neišsiblaivys, atkurti nebuvo įmanoma.

Policija apie konfliktą šeimoje pranešimą gavo apie 20 valandą. Pareigūnams nuvykus į Užubalių kaimą paaiškėjo, kad vyriausiasis 1998 metais gimęs sūnus nusprendė paauklėti jaunylį 2006 metais gimusį brolį, o vidurinysis 2001 metais gimęs sūnus kibo į atlapus 1972 metais gimusiam tėvui. Broliams atitinkamai nustatytas 3,58 ir 3,82, o tėvui – 3,22 promilės girtumas.

Norėdama sutramdyti įsikarščiavusius šeimos vyrus ar irgi pagauta azarto nuošalyje neliko ir 1976 metais gimusi sodybos šeimininkė, kuriai irgi nustatytas 2,05 promilės girtumais, bei antausiais „pavaišino“ savo sutuoktinį ir vyriausiąją atžalą.

Per konfliktą labiausiai nukentėjo sodybos šeimininkas, kuriam buvo praskelta galva. Manoma, kad tai ne žmonos, o sūnaus darbas.

Visi šeimos nariai parašė pareiškimus ir kaltino vieni kitus smurtu.

Visi neblaivūs šeimos nariai sulaikyti.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: