Po konservatorių gudrybių darbietis P. Narkevičius kreipėsi į VMI

Po to, kai konservatoriai 1 proc. pajamų mokesčio skirti partijai agitavo pasinaudodami Valstybinės mokesčių inspekcijos vardu, Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas darbietis Petras Narkevičius kreipėsi į VMI paaiškinimo dėl valstybinės institucijos pavadinimo naudojimo politinės kampanijos tikslams.

„Reaguodamas į pasirodžiusią informaciją, jog viena politinė partija, prašydama skirti 1 proc. pajamų mokesčio, gyventojams siuntinėja vokus su Valstybinės mokesčių inspekcijos adresu, kreipiausi į VMI paaiškinimo. Tokį laišką gavę žmonės yra klaidinami, mat daugelis aukoti 1 proc. pajamų mokesčių gali suprasti ne kaip galimybę, o kaip prievolę“, – sako Seimo Darbo partijos frakcijos narys Petras Narkevičius.

Pasak politiko, tokie metodai siekiant gauti paramą galėjo suklaidinti ne vieną žmogų. Tad siekdamas išsiaiškinti situaciją, P. Narkevičius, kaip Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas, kreipėsi į VMI paaiškinimo ir nuomonės, ar valstybinės institucijos pavadinimo naudojimas yra suderinamas su politinės kampanijos tikslais ir tiesiogiai institucijai priskirtomis viešojo administravimo funkcijomis.

„Partijoms siekiant iš žmonių gauti 1 proc. pajamų mokesčio paramą – tai būtina daryti sąžiningai. Tikiuosi, kad kitos partijos nesivadovaus šiuo netinkamu pavyzdžiu ir elgsis sąžiningai. Gyventojams būtina išaiškinti jų teises remiant partijas ar kitas organizacijas. Galbūt žmonės nėra labai aktyvus šiuo klausimu, tačiau negalima imtis tokių apgaulingų priemonių“, – sako Seimo Darbo partijos frakcijos narys, Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Petras Narkevičius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: