Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-12-05

Po laidos „Valanda su Rūta“ žiūrovų aukų atnaujintas vaikų onkohematologijos skyrius

Nepraėjo nė metai po praėjusiųjų metų šventinių LNK laidų „Valanda su Rūta“, per kurias buvo prašoma aukoti vėžiu sergantiems vaikams, ir rezultatais – akivaizdūs.

Po dešimt mėnesių trukusio remonto Santaros klinikų Vaikų onkohematologijos skyrius pasikeitė neatpažįstamai.

Rekonstrukcijos metu buvo atnaujintos palatos, dienos centro palata, dienos stacionaras, procedūriniai, medikų darbo kabinetai ir pagalbinės patalpos, iš viso per 750 kv. m. plotas. Galutinai baigti darbus planuojama jau visai netrukus.  

„Kartu su Santaros onkohematologijos vaikų skyriaus medikais, mažaisiais kovotojais ir jų tėveliais kreipėmės į prašydami padėti mūsų visų vaikams, kad kovoti su sunkia liga būtų lengviau, kad ilgi mėnesiai ligoninėje nebūtų labai sudėtingi buities prasme, kad sąlygos ligoninėje labiau primintų namus. Dabar jau galima realiai pažiūrėti, kur sudėti jūsų aukoti pinigėliai. Ačiū Jums už kiekvieną centą, ačiū ten dirbantiems nerealiems medikams. Linkiu visiems ten besigydantiems vaikučiams kuo skubiau grįžti namo“, – apžiūrėdama pasikeitusias skyriaus patalpas, sakė „Valanda su Rūta“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Iš viso buvo suaukota 135 662 eurai – trumpuoju numeriu paaukota 104 870 eurų, o į palatų renovacijai atidarytą atsiskaitomąją banko sąskaitą – dar 30 792 eurai. Aukojimo mastai maloniai nustebino žiūrovus ir laidos kūrėjus: vien per vieną „Valanda su Rūta“ laidą žmonės paaukojo 100 tūkstančių eurų.

LNK laidos „Valanda su Rūta“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė dar praėjusių metų pabaigoje atsiliepė į vėžiu sergančius vaikus gydančių medikų pagalbos šauksmą – padėti atnaujinti Santaros klinikų skyrių, kuriame mėnesiais ir net metais vaikai gydosi vėžį.  

„Mieli mano draugai, nedraugai, sekėjai ir nekentėjai. Kad ir kas jūs, kviečiu jus prisidėti prie vėžiu ir kitomis sunkiomis ligomis sergančių vaikučių gerovės“, – tokiais žodžiais į žiūrovus tuomet kreipėsi Rūta.

Per LNK laidą nuskambėjęs prašymas žiūrovų buvo išgirstas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: