Po medienos kroviniu muitininkai aptiko slėptuvę su kontrabanda

Antradienį Lavoriškėse patikrinę iš Baltarusijos gabentą lentų krovinį, muitinės pareigūnai po juo aptiko slėptuvę – puspriekabės grindyse, esančiose ertmėse 2 800 pakelių baltarusiškų cigarečių.

Rugsėjo 22 d., 10 val. į Lavoriškių kelio postą vilkiku „Scania“ atvažiavęs Baltarusijos pilietis       muitinės pareigūnams deklaravo į Lietuvą vežantis lentas. Bet muitininkai, puikiai žinodami, kad mediena yra vienas populiariausių krovinių, kuriais maskuojama kontrabanda, nusprendė vilkiką patikrinti mobiliąja rentgeno kontrolės sistema. Medienos krovinys dažnai tėra imitacija, jo viduje būna suformuota slaptavietė, tačiau šiuo atveju patikrinus rentgenu paaiškėjo, kad krovininio automobilio puspriekabės grindyse įrengta slaptavietė – ertmės, kuriose rasta 2 800 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“. Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 9 tūkst. 500 eurai.

Kontrabanda, vilkikas ir jo vairuotojas buvo sulaikyti, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje dėl cigarečių kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: