Kklietkabelis.lt nuotr.

Po pergalės Kaune pusfinalio serija grįžta į Panevėžį

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą Betsafe-LKL pusfinalyje. Penktadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 66:67 (22:21, 15:22, 20:8, 9:16) Kaune įveikė „Žalgirį“ ir įsirašė pirmąją pergalę pusfinalio serijoje (2:1). Ketvirtasis mačas vyks jau sekmadienį (gegužės 28 d.) Panevėžyje.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje vyko atkakli kova – po pirmųjų dešimties minučių komandas žalgiriečiai turėjo minimalų pranašumą (19:18). Pirmajame kėlinyje Kauno ekipa atliko septynis rezultatyvius perdavimas, tuo tarpu panevėžiečiai realizavo visus šešis baudų metimus.

Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai kiek padidino pranašumą po Dovydo Giedraičio tritaškio (29:23), tačiau panevėžiečiai atsakė aštuoniais taškais be atsako ir persvėrė rezultatą (29:31). Pranašumą „7bet-Lietkabeliui“ pavyko išlaikyti iki pat antrojo ketvirčio pabaigos (37:43). Panevėžio ekipai per pirmus du kėlinius devynis taškus surinko Mantas Rubštavičius.

Po pertraukos šeimininkai surengė gerą atkarpą ir įpusėjus trečiajam kėliniui susigrąžino pranašumą po Isaiah Tayloro dvitaškio (49:47). Per trečiąjį kėlinį kauniečiai svečiams leido pelnyti vos aštuonis taškus, patys atsakė dvidešimčia ir į ketvirtąjį kėlinį nusinešė pranašumą (57:51).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai vėl perėmė vadeles į savo rankas – surengė atkarpa 10:2 ir sužaidus keturias minutes po Željko Šakičiaus tritšakio jau pirmavo (59:61). Likus kiek daugiau nei minutei Tomas Dimša išlygino rezultatą (66:66). Šakičius pataikė vieną baudą (66:67), Šmitas prametė iš toli, bet panevėžiečiai prarado kamuolį. Kauniečiams liko 21 sekundė, tačiau Maldūnas perėmė kamuolį ir „7bet-Lietkabelis“ triumfavo.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais gegužės 28 d. (sekmadienį) – Panevėžyje Betsafe-LKL ketvirtosiose pusfinalio serijos rungtynėse svečiuosis Kauno „Žalgiris“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes ir 2023- 24 m. sezono narystes platina www.ticketmarket.lt.