Policijos departamento nuotr.

Po policininko vairuoto automobilio ratais žuvęs dviratininkas veikiausiai kaltas pats?

Spalio 19-ąją jau gerokai sutemus maždaug apie 20.30 valandą Panevėžio rajone, Paliūniškio gyvenvietėje, Žemdirbių gatvėje, tiesiame kelio ruože specialiais ženklais nepažymėtas automobilis „Ford Focus”, kurį tarnybos metu vairavo neuniformuotas Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato 31 metų pareigūnas, susidūrė (ar partrenkė) dviratininką, kuris nuo sužalojimų gana greitai mirė.

Remiantis policijos pranešimais,  56 metų Panevėžyje gyvenęs dviratininkas dėvėjo ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais, buvo užsidėjęs šalmą. Automobilį vairavęs kriminalistas avarijos metu buvo blaivus, o kol atliekamas avarijos tyrimas jis nuo pareigų nenušalintas.

Avarijos aplinkybių, kurioje žuvo žmogus, policijos komisariato atstovai nekomentuoja. Kadangi avarija įvyko tamsiuoju paros metu, vargu ar gali atsirasti liudytojų.

Karsakiškio seniūnijos seniūnė Rima Jaškūnienė teigė apie avariją žinanti tik tiek, kiek informacijos pateikė žiniasklaida.

Paliūniškio kaimo bendruomenės pirmininkė Lijana Kubilienė irgi tikino apie avarijos aplinkybes nieko nežinanti, tačiau sakė, jog tuo metu važiavusi iš repeticijos ir mačiusi policijos, greitosios medicinos pagalbos automobilius, tačiau nesigilinusi, kas ten įvyko.

L.Kubilienės teigimu, avarija įvyko vienpusio eismo kelio ruože, todėl labiausiai tikėtina, kad šalia kelio esant pėsčiųjų ir dviratininkų takui, žuvusysis galėjo važiuoti ne juo, o keliu ir dar prieš eismą.

Bendruomenės pirmininkė patikino, kad žuvęs dviratininkas – tikrai ne Paliūniškio gyventojas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: