Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-02

Po rugsėjo 1-osios šventės – tiesiai į televiziją: pirmokės padėjo N. Šulijai pristatyti orus

Rugsėjo 1-oji – didžiulė šventė ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams – Lietuva nuo ankstyvo ryto pakvimpa gėlėmis ir skambiu vaikų juoku, palydinčiu juos į mokyklą. Šios šventės niekuomet nepraleidžia ir TV3 žinios, kurios jau ne vienerius metus iš eilės laikosi gražios tradicijos.

Kaip jau įprasta, orus šios gražios šventės proga Naglis Šulija pristato ne vienas. O šįkart jam kompaniją palaikė dvi, vos vakar mokyklos slenkstį peržengusios pirmokės.

„TV3 turi tokią tradiciją – per rugsėjo 1-ąją man kasmet apie orus papasakoti padeda pirmokai. Šiandien tai dvi žavios pirmokės – Rusnė ir Smiltė. Kartu su jomis mes pabandysime išsiaiškinti, ar ketvirtadienį reikės striukių einant į mokyklą, o mamoms – skėčių, kai jos eis į darbą“, – savo pagalbininkes trečiadienio vakarą pristatė N. Šulija.

Rimtai nusiteikusios Rusnė ir Smiltė orus pristatė taip drąsiai, tarsi televizijoje, kaip ir pats Naglis, lankytųsi kas dieną. O taip pat jos žinomam TV3 žinių veidui papasakojo ir apie tai, koks oras buvo mokyklos kieme per jų rugsėjo 1-osios šventę.

Galiausiai, bebaigdamos savo pranešimą, pirmokės entuziastingai pačiam N. Šulijai priminė, ką žiūrovai tikisi pamatyti iškart po orų. Tai – Lietuvos orų ir gamtos akimirkos pro TV3 žiūrovų akis.

Vaizdo įrašą, kaip pirmokės pasirodo TV3 žiniose, pamatyti galite čia: https://bit.ly/3mWDoTo


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: