LNK nuotr.

Po septyniolika metų vienas gyvenęs Aras Vėberis: „Žmogus nesutvertas vienatvei…“

„Sunkiausia vienatvė, nes, kaip bebūtų, žmogus nesutvertas vienatvei. Turbūt genuose užkoduota, kad vienatvė prieštarauja prigimčiai, kas ką besakytų, filosofuotų ar išvedinėtų, čia esminis gyvenimo variklis…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ teigs 52-ejų muzikos prodiuseris Aras Vėberis.

Vyras neseniai grįžo iš egzotiškos kelionės Meksikoje, kurioje atostogavo su žmona Martyna ir sūnumi Nojumi. Joje pora ne tik atšventė pirmąsias vestuvių metines, tačiau ir sūnaus šeštąjį gimtadienį. Tai, kad mylimąją Martyną ketina nustebinti iš anksto suplanuota kelione Meksikoje, Aras užsiminė dar tada, kai jo šeimos namuose Panevėžyje filmavimo komanda lankėsi praėjusių metų rudenį. Pora pasakojo apie pažintį, slaptas vestuves ir teigė vienas kitam esantys didžiausia gyvenimo dovana.

Aro ir Martynos pažintis primena filmo scenarijų. Pora pažįstami kelis dešimtmečius… Ilgus metus Aras buvo populiarios grupės narys, maudęsis šlovės spinduliuose, vienas geidžiamiausių vyrų Lietuvoje. 17-a metų už jį jaunesnė Martyna paauglystėje buvo grupės „Naktinės personos“ gerbėja, netgi vadovavo fanų klubui. Būdama jau suaugusia moterimi Martyna Arą sutiko po vieno grupės koncertų. „Dabar mano miegamasis nebėra nukabinėtas jo plakatais, o kažkada buvo. Po koncerto jis atpažino mane, kad aš ta pati Martyna, kuri užaugo. Buvo vienas klink, ir viskas. Man tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio…“, – pasakos Martyna Vėberė. Aras, pasak Martynos, sužavėjo nuoširdumu ir paprastumu. Tuo, koks jis yra tuomet, kai jo niekas nemato.

Aras prisipažins, kad vėl pamatęs Martyną nė negalvojęs, kad ji kada nors kada nors taps ne tik jo mylimąja, bet ir žmona, bei sūnaus motina. „Į santykius žiūrėjau kur kas atsakingiau nei anksčiau, neskubėdamas, gerai viską pasvėręs, ir apmąstęs…“, – pasakos muzikos prodiuseris. Septyniolika – tiek metų Aras pasakos gyvenęs vienas iki to, kol sutiko Martyną. Atsinaujinusi pažintis vyro gyvenimą apvertė aukštyn kojomis.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: