Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-04-05

Po sužadėtuvių – dar viena staigmena: „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių gretas papildė žinomas šou pasaulio atstovas

Velykų sekmadienį įvykusi „Didžiojo šou burbulas“ laida įsimins dar ilgam – visiškai netikėtai tiesioginės transliacijos metu TV3 eteryje įvyko Žygimanto Petkaus ir Gabijos Radžiūnaitės sužadėtuvės.

Ir nors nuotaika buvo kaip niekada šventiška, kaip ir kiekvieną sekmadienį su projektu atsisveikinti teko dar vienam dalyviui, o jo vietą pakeitė naujas.

Projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu sekmadienį „burbulą“ palikti teko Kristinai Jurevičiūtei. Ironiška, tačiau būtent jai kiti projekto dalyviai žadėjo „Didžiojo šou burbulas“ nugalėtojos vietą…

Kristiną projekte pakeitė vyras, kurio karjera prasidėjo dar „Dainų dainelėje“, ir kuris yra daugeliui pažįstamas iš kitų muzikinių šou. Tai – Ruslanas Kirilkinas. „Didžiojo šou burbulo“ dalyvių gyvenimus žinomas vyras sekė jau kurį laiką ir dalį čia esančių žmonių jau pažįsta. Tačiau nė vieno iš jų Ruslanas nedrįstų pavadinti nei draugu, nei priešu.

O štai prabilęs apie savo dalią karantino metu, R. Kirilkinas nebesulaikė ašarų. „Šitas visas laikotarpis… Tu supranti, kad tu negali dainuoti, supranti, kad daugelis negali daryti to, ką dirbo ir darė iki šiol. Po tokios pertraukos viską taip nusibraukti ir užsidėti kažkokią artisto kaukę yra sudėtinga. Tikrai beprotiškai pasiilgau dainavimo, to ryšio su žiūrovu. Aš ateinu dainuoti – aš gi dainininkas“, – kalbėjo jis.

Šventinį Velykų sekmadienį „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai turėjo paruošti pasirodymus pagal lietuviškus hitus. Kūrinį laisvai rinktis galėjo Justinas Lapatinskas, Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė, Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė, Norbertas Liatkovskis, šokėjai Violeta DaQueen bei jos vyras Augustinas Paulionis-Auggi. Visiems kitiems kūriniai buvo priskirti.

Įspūdingiausias pasirodymas sekmadienį atiteko Gabijai ir Žygiui, nepaisant to, kad  vėliau vaikinas pripažino apie jį šįkart galvojęs mažiausiai – visos jo mintys buvo kitur. Vos tik nustojo skambėti jų daina, Žygis netikėtai priklaupė ant kelio ir paprašė savo mylimosios Gabijos rankos.

„20-30 kartų galvojau, ką pasakyti, ir galvojau, kad viską pasakysiu tvirtai, vyriškai, bet praskydau… Jokios strategijos nebuvo – iškart noriu užbėgti įvykiams už akių ir pasakyti, kad viskas ne dėl žiūrovų balsų. Aš iš tikrųjų labai myliu Gabiją ir šitą dalyką planavau, tik planavau tai padaryti vėliau. Bet Velykos, 4 mėnesio 4 diena… Nėra geresnio šanso“, – vėliau sakė jis, o Gabija dar ilgai negalėjo atsigauti po patirtų emocijų.

Kaip vyksta pasiruošimas sekmadienio pasirodymams, kokios intrigos, emocijos ir diskusijos verda siekiant tapti geriausiu, bei kaip atrodo šou pasaulio užkulisiai, galite stebėti kiekvieną dieną 24 val. per parą per naujos kartos televiziją Go3. Taip pat žiūrovai realybės šou metu gali daryti įtaką pasirodymų temoms, siūlyti savo idėjas dalyviams ir bendrauti su jais online.

Spalvingiausias pavasario TV3 ir Go3 projektas „Didysis šou burbulas“ – kiekvieną sekmadienį 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: