Po trečiojo motokroso čempionato etapo pasikeitė lyderiai

Po trečiojo motokroso čempionato etapo pasikeitė lyderiai

986
0
DALINTIS

Savaitgalį Pakruojyje vykusiame Lietuvos motokroso čempionato III etape netikėta atomozga. Lyderių nesekmės pakoregavo etapo ir kartu čempionato rezultatus.

„MX1” ir „MX2” klasėse pirmuosuose finalo važiavimuose nepasisekė iki tol puikiai važiavusiems Domantui Jazdauskui ir Joviltui Cibui. Net puikus finišas antrajame finalo važiavime, šiems sportininkams savo klasėse neleido įsitvirtinti top trejetuke. Dėlto „MX1” klasėje pirmąja vieta džiaugėsi Kristers Drevinskis, antrąja vieta – Nerimantas Jucius, o trečioji vieta atiteko latviui Andis Valts.

„MX2” klasėje po inirtingos kovos pirmą vietą iškovojo Arnas Milevičius, kuris ir toliau pirmauja bendroje įskaitoje. Antra vieta atiteko svečiui iš Latvijos Toms Babris, o trečiąja vieta džiaugėsi Nojus Gasiūnas, kuris į ketvirtą vietą nustūmė Joviltą Cibą. Pastarasis po trečiojo etapo bendroje įskaitoje užima antrą vietą.

Tuo tarpu Domantui Jazdauskui išlaikyti pirmą vietą pirmajame važiavime sutrukdė susidurimas su sportininku ir užsikirtęs galinis motociklo ratas, o antrajame važiavime iki tol bendroje įskaitoje pirmavęs sportininkas krito starte. Tad III etape jam nukritus į aštuntą vietą, pasikeitė „MX1” klasės bendros įskaitos po trijų čempionatų etapų geriausiųjų trejetukas. Čia į pirmą vietą pakilo Nerimantas Jucius, Domantas Jazdauskas iš pirmos vietos nukrito į trečią, o antras žengia Andis Valts.

„125″ klasėje vėl geriau sekėsi svečiams iš užsienio. Trečiajame Lietuvos motokroso čempionato etape čia triumfavo latvis Rainers Zuks, kuris į antrą vietą nustumė šios įskaitos lyderį latvį Valters Logins, o trečias šioje klasėje – vėlgi Latvijos atstovas Sandis Frienbergs. Po trijų etapų šioje klasėje lyderių trejetukas išlieka toks pat. Pirmauja V.Logins, antroje vietoje – Valentas Vasiliauskas, trečioje – Ignas Nomeika.

Keturačių klasėje kvalifikacijoje ne itin pasisekė šios klasės lyderiui Domantui Vazniui. Visgi sportininkas finaliniuose važiavimuose konkurentų nelaimei susitvarkė ir padomenstravo geriausią rezultatą, tokiu būdu įsitvirtindamas šios klasės pirmoje vietoje. O antrą ir trečią vietas pasidalino latvis Ralfs Reinfields ir Renatas Jegorovas.

„50″ klasėje, kurioje varžosi 4–9 metų vaikai, niekas nepasikeitė. Lyderiai išlieka tie patys – pirmąją vietą užėmė latvis Ricards Alens Galcins, antras finišavo Matas Skodžius, trečias atvažiavo Aidas Skudutis.

Kiek kitokia situacija „65″ klasėje, kurioje varžosi 7–12 metų vaikai. Šį kartą puikius rezultatus demonstravo svečiai, kurie ir pasidalino prizinėmis vietomis. Pirmoji vieta atiteko Paat Richard, antroji vieta – Kristers Janbergs, trečioji – Uldis Freibergs. Po trijų etapų šioje įskaitoje toliau pirmauja Ugnius Liulys, kuris trečiajem čempionate etape tebuvo ketvirtas.

O „85″ klasėje (11–15 metų) triumfavo Mairis Pumpurs, kuris į antrąją vietą nustumė šios įskaitos lyderį Danil Zhilkin. Po jo finišavo Daniel Volovich.

Po trijų etapų motociklų su priekabomis („750 s/p”) varžybose pirmauja lietuviai Mantas ir Rytis Kisūnai, o tarp veteranų pirmi vėlgi Lietuvos sportininkai Paulius Tedzegolskis ir Andrius Grebiklas. „MX1″ ir mėgėjų klasės viršūnėse lyderiai taip pat pasikeitė. „MX1″ mėgėjų klasėje pirmas – Rytis Garbačiauskas, o „MX2″ mėgėjų klasėje pirmąją vietą išlaikė Osvaldas Zelepūgas, „MX1″ ir „MX2″ pradedančiųjų klasėse pirmauja – Gytis Kizevičius ir Arnas Tarnauskas. „Quad” mėgėjų klasėje po trijų etapų pirmą vietą išlaiko Tomas Gibas, veteranų – Arūnas Šukys. Veteranų nuo 40 metų pirmąją vietą užima Egidijus Karaliūnas, o nuo 50 metų – Saulius Stankus.

Liepos 15 – 16 dienomis priešpakustiniame Lietuvos čempionato etape motociklų kroso dalyviai jėgas išbandys Rokiškyje, Ruopiškio motokroso trasoje.

Nuotraukų autorius – Gedmantas Kropis.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.