Kautra.lt nuotr.

Po „Žalgirio“ pralaimėto pusfinalio Panevėžio „Lietkabeliui“ Kaunas atgailauja?

Praėjusį ketvirtadienį vienas panevėžietis važiavęs į Kauną pasikonsultuoti su Kauno klinikų specialistais pirmiausia pastebėjo, kad važiuojant Panevėžio autobusų parko transportu kelionė atseina beveik dviem eurais pigiau nei važiuojant Kauno „Kautros“ autobusais.

Panevėžietį bene labiausiai nustebino kelionė iš Kauno namo, nes į aikštelę, kurioje laukė nemažas keleivių būrelis, įsuko vos ne juodai žaliai dažytas autobusas su reklamine krepšinio klubo „Žalgiris“ simbolika bei vos ne aklinai užtamsintais langais. Būtent tokiais autobusais ir važinėja legendinio „Žalgirio“ krepšininkai.

Minėtam panevėžiečiui įlipus į autobusą ir pasiteiravus, kodėl Kaunas tokius reklaminius autobusus siunčia į Panevėžį,  vairuotojas, veikiausiai nesupratęs užuominos, pasiteiravo ar jame per mažai vietų. Keleiviui nuraminus, kad vietų pakanka, nors bent prieš Kėdainius jis buvo beveik pilnutėlis, ir perklausus, kodėl po „Žalgirio“ pralaimėjimo tokie reklaminiai autobusai siunčiami būtent į Panevėžį, vairuotojas tarstelėjo: „Kaunas atgailauja“.

Toks atsakymas sukėlė jau autobuse sėdėjusių keleivių juoką, o vienas vyriškis net iškėlė ranką su nykščiu į viršų.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: