Poezijos šventė „Žydintys žodžiai“ Žilpamūšyje

Gegužės 22 d. Žilpamūšyje (Pasvalio r.) vyko tradicinė Poezijos šventė „Žydintys žodžiai“. Į ją buvo pakviesti aplinkinių rajonų literatai. Šventę rengė Žilpamūšio kultūros namų ir bibliotekos darbuotojai. Šventę puikiai vedė Žilpamūšio kultūros namų vadovė Janina Katauskienė. Skaitomas eiles keisdavo Nijolės Stepulienės iš Joniškėlio muzika ir dainos.

Šventėje dalyvavo Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio rajonų literatai. Skaitymus pirmoji pradėjo Kupiškio literatų klubo „Lėvens balsai“ vadovė Regina Baltrūnienė. Savo nuoširdžias eiles iš neseniai išleistos poezijos knygos „Išgirsk gyvenimą“ skaitė Biržų literatų klubo „Svajoklis“ pirmininkas Egidijus Saldys. Popietėje skambėjo Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ kūrėjų Adelės Samulionienės ir Onos Striškienės skaitomi kūriniai. Pasvalio literatų klubą „Užuovėja“ atstovavo Ksavera Skujienė iš Riaubonių ir Steponas Rimkus iš Joniškėlio.

Poezijos šventės „Žydintys žodžiai“ Žilpamūšyje dalyviai

Visiems poezijos šventėje skaičiusiems savo kūrybą Žilpamūšio bibliotekininkė Daiva Goštautienė dovanojo gėlių, užrašų knygutes su tušinukus, draugės Eugenijos dailiai pasiūtus lininius rankdarbius.

.Atvykusieji turėjo galimybę pasižvalgyti po gražiai tvarkomą Žilpamūšį. Paėjėti iki šalia esančio Žilpamūšio dvaro sodybos bei išlikusios pieninės, kurioje yra jau seniai įrengti butai. Šalia yra Sokų dvarelis, kiek tolėliau Geltonpamūšis su išlikusiu kumetyno pastatu. Buvo džiugu susitikti, pabendrauti, pasikeisti naujais išleistomis knygomis, pasidžiaugti susitiktais žmonėmis. Dalyvavusieji poezijos šventėje liko dėkingi rengėjams, nes sąlygos susiėjimams dar tebėra gana sudėtingos.

Ona Striškienė,  Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: