Aplinkos apsaugos departamento nuotr.

„Poilsiauk atsakingai“: tikrindami Nevėžio atkarpą, aplinkosaugininkai nenustatė nė vieno pažeidimo

Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai organizavo akcijos „Poilsiauk atsakingai“ reidą Krekenavos regioninio parko teritorijoje, Nevėžio upės 8 km atkarpoje. Patikrinti 7 žvejai, taip pat vykdyta laužų kūrenimo ir automobilių kontrolė pakrančių apsaugos juostuose. Per reidą pažeidimų nenustatyta.

„Šios akcijos tikslas ne tik bausti, bet ir konsultuoti gyventojus, būti sąmoningiems ir rūpintis aplinka. Džiugu, kad Panevėžyje poilsiaujantys asmenys laikosi nustatytų reikalavimų, naudojasi įrengtomis laužavietėmis, nekuria laužų neleistinose vietose“, – sakė Panevėžio aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkė Ieva Jakupkaitė.

Per reidą patikrinti žvejai, pasak aplinkosaugininkų, turėjo žvejo mėgėjo bilietus ir ilsėjosi tvarkingai.

„Atsakingiems poilsiautojams tikrai nereikia kalbėti apie tai, kad šiukšlinti negalima, kad  reikia susirinkti susidariusias atliekas ir jas išsivežti. Pastebime, kad žmonės atkreipia dėmesį į aplinkosaugininkų raginimus rūpintis gamta.  Ir tai daro ne dėl to, kad bijo baudų, o dėl to, kad jiems rūpi“, – apie reidą kalbėjo viršininkė.

Aplinkosaugininkai ragina piliečius elgtis atsakingai ir primena, kad apie pastebėtus aplinkos apsaugos pažeidimus, kitus nustatytų reikalavimų nesilaikymo atvejus, pastebėtus aplinkos apsaugos teršimo ar niokojimo atvejus galima pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Aplinkos apsaugos departamento inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: