Laisvalaikis - Pramogos - 2019-10-10

Poilsis Latvijoje: kuriame kurorte atostogauti?

Jeigu atostogauti lietuviškame pajūryje kiek pabodo, kodėl neaplankius kaimyninių paplūdimių? Latvijos pakrantė tikrai turi kuo nustebinti! Nors orai jau kiek atvėso, vis dėlto nebijantys šaltuko galės pliuškentis jūroje, kol nemėgstantys šalčio, galės susipažinti su kaimynų istorija, ramiai praleisti laiką vaikštant pajūriu ar, priešingai, aktyviai pramogauti!

Poilsis prie jūros Latvijoje

Poilsis Latvijoje kasmet tampa vis populiaresnis… Ir ne veltui! Juk ši šalis, nors ir visai arti mūsų, turi tiek daug dar neatrastų vietų, kurios pavergia širdį… Štai keletas jų:

  • Papės paplūdimys

Patys latviai sako, jog tai jų mėgstamiausias šalies ruoželis prie jūros: švarūs paplūdimiai, gražios kopos, laukinė gamta ir pats Papės miestelis. Ankstyvą rytą ar vėlyvesnį vakarą drąsiai galima maudytis nuogiems, vakarieniauti žvelgiant į Baltijos jūrą ir jaustis švarutėlio Papės paplūdimio savininkais! Nuostabus jausmas tokioje gamtoje būti vieniems.

  • Liepojos paplūdimys

Šį paplūdimį dažniausiai renkasi tie, kurie nori ir pramogų. Liepojos paplūdimys platus ir gražus, smėlis baltas, švarus ir minkštas. Svečiuojantis Liepojoje, verta pasivaikščioti po jaukų senamiestį, kuriame įdomu pasižvalgyti į medinę architektūrą, senoviškus tramvajus, miesto gynybinį žiedą, fortus ir net kalėjimą.

  • Jūrkalnės paplūdimys

Jūrkalnės miestelyje poilsiautojai apsistoja dėl tuščių, žmogaus rankų nepaliestų paplūdimių ir įspūdingos pakratės su 20 m aukščio šlaitu.

  • Ventspilio paplūdimys

Čia verta važiuoti tiems, kurie tikisi poilsio ne tik gerame ir švariama paplūdimyje, bet ir išplėtotos infrastruktūros. Svečiuodamiesi Ventspilyje, nueikite ant molo (čia daug nemokamų pramogų vaikams) ir, žinoma, apsidairykite gėlėmis išpuoštame mieste. Įdomi Livonijos ordino pilis, Pajūrio muziejus po atviru dangumi…

  • Kolkos paplūdimys

Šis paplūdimys pasižymi laukinės gamtos vaizdais: išvartytais, sūraus vandens nugludintais medžiais ir jų dalimis, į vandenį sukritusiomis pušimis, akmenukais, kriauklių sluoksniu. Atvykus čia, tiesiog privaloma nueiti iki Kolkos rago! Šioje vietoje daugelis jaunavedžių prisiekia amžiną meilę, tad tai išties ypatinga vieta, kupina šiltos energijos.

  • Rygos paplūdimys

Vargu, ar čia bus ramu, tačiau, jei vasarą norisi apžiūrėti nuostabų Rygos miestą, galima nukeliauti ir į paplūdimį. Daugelis sostinės gyventojų suvažiuoja į paplūdimius esančius aplink Rygą, todėl natūralu, kad čia laukinės gamtos neišvysite, o ir triukšmo daugiau.

Poilsis Jūrmaloje

Jūrmalos kurortas nuo Lietuvos Latvijos pasienio nutolęs ~263 km. Tai vieta, kurią galima lyginti su Palanga. Skirtumas tas, jog čia žmonių šiek tiek mažiau, o ir kainos padoresnės… Poilsis Jūrmaloje vilioja tuos, kuriems išties nusibodo Palangos šurmulys. Taip pat verta paminėti, jog Jūrmaloje ne kiek garsus paplūdimys, kiek pats miestas. Apie jį kiekvienas pabuvojęs turi savo nuomonę… Mėgstantiems pasilinksminti, pasižiūrėti į žmones, papietauti įvairiausiose užkandinėse ir restoranuose – tai išties puiki vieta.

Pasirinkusiems poilsį Jūrmaloje, siūlome nakvynę „Hotel Jūrmala SPA“. Tai prabangus 4 žvaigždučių viešbutis arti jūros, kuris poroms turi išties gerų pasiūlymų… Įsigiję poilsį dviems, gausite nakvynę pagerintame kambaryje, gausius pusryčius restorane, apsilankymą treniruočių salėje bei SPA centre, kuriame rasite: keturių skirtingų temperatūrų baseinus, sūkurinę vonią, barą, kaskadas, kontrastinį dušą, rusišką dušą ir net šešias skirtingas pirtis.

Šis viešbutis taip pat siūlo įvairius SPA ritualus poroms. Pavyzdžiui, ritualas „Butterfly touch“, lyg lėtas žvakių liepsnų šokis – tikra poilsio palaima su muzikos garsais ir išskirtinis laikas vienas kitam… Ritualą sudaro perlinė vonia, kuri leis pamiršti kasdienį skubėjimą ir pasimėgauti vienas kito draugija, bei atpalaiduojantis nugaros masažas. Masažas atliekamas glostomaisiais judesiais per rankšluostį: mažina įtampą, ramina protą, padeda susigrąžinti vidinę energiją.

Taigi, jei poilsis Turkijoje Jums atrodo per didelė prabanga ar pernelyg ilga kelionė – poilsis Latvijoje – idealus sprendimas. Latvijos pajūrio ilgis 498 km, tad akivaizdu, jog čia tikrai yra ką pamatyti!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: