Policija ieško Pasvalio, Joniškėlio ar Biržų rajonų gyventojo, nukentėjusio nuo sukčių

Klaipėdos apskrities VPK KP NNTV 2-ajame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas  dėl sukčiavimo organizuotoje grupėje.

Praėjusių metų rugpjūčio 18 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė vyrą, kurio kuprinėje buvo rasti 2600 eurų. Tikėtina, kad šie pinigai buvo išvilioti apgaule, apsimetus policijos pareigūnu, kuris neva tikrino padirbtus pinigus.

Pagal automobilio VW PASSAT 2020 m. rugpjūčio 18 d. judėjimo maršrutą nustatyta, kad įtariamieji vidurdienį buvo atvykę į Pasvalio miestą, tada vyko į Biržus, buvo nuvažiavę į Joniškėlio miestą. Pinigai galimai apgaule buvo išvilioti Pasvalio, Joniškėlio, Biržų mieste ar rajonuose, tačiau nukentėjęs asmuo, kuris jaunuoliui atidavė 2600 eurų į policiją nesikreipė.

Asmenį, kuris 2020-08-18 (gal 2020-08-17) įtariamiesiems atidavė 2600 eurų, prašome informuoti Klaipėdos apskrities VPK KP NNTV 2-ojo skyriaus vyr. tyrėją Jurgitą Nausėdienę, tel. 8 700 60857, arba elektroniniu paštu jurgita.nausediene@policija.lt arba paskambinti bendruoju pagalbos numeriu 112.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: