Policija linki Jonines atšvęsti saugiai

Joninių naktį visoje šalyje dirbs gausios policijos pareigūnų pajėgos, viešąją tvarką renginių prieigose užtikrins uniformuoti ir civiliais rūbais vilkintys policijos pareigūnai, eismo saugumą šalies keliuose užtikrins kelių policijos pareigūnai.

Didelis dėmesys bus skiriamas neblaivių ar kitaip apsvaigusių vairuotojų kontrolei, reidai vyks tiek šiandien vakare, tiek rytoj dieną.

Policija primena, kad net ir nedidelis suvartoto alkoholio kiekis gali lemti skaudžias nelaimes kelyje. Todėl pareigūnai prašo gyventojų nesielgti lengvabūdiškai ir nesėsti prie vairo apsvaigus. Policija prašo gyventojų pagalbos, pastebėjus neblaivius vairuotojus, ar matant asmenis, kurie ruošiasi sėsti prie vairo apsvaigę, nedelsiant pranešti apie tai policijai.

Pareigūnai primena, kad būtina pasirūpinti savo turto apsauga. Statistika rodo, kad atostogų metu, švenčių dienomis, savaitgaliais padaugėja vagysčių iš gyvenamųjų patalpų. Tai susiję su tuo, kad ilgesnį laiko tarpą šeimininkų nebūna namuose, t. y. patalpos paliekamos be priežiūros.

Lietuvos policija linki gyventojams saugių švenčių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: