Policija perspėja saugotis vagių

Biržų rajono policijos komisariatas informuoja, kad praėjusią savaitę Biržų mieste ir rajone sulaukė 79 pranešimų dėl įvairių įvykių.

Pradėti 8 ikiteisminiai tyrimai: du dėl fizinio skausmo sukėlimo, du dėl vagysčių, po vieną dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą, neblaivaus vairuotojo ir asmens buvimo vietos nustatymo (šiuo metu asmuo surastas).

Nustatyta 70 administracinių nusižengimų, iš jų 60 – dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų: 14 neblaivių dviratininkų, 5 dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti, 12 asmenų vairavo automobilius kalbėdami telefonu, 10 eismo dalyvių nesinaudojo saugos diržais ir šalmais.

Biržų rajono gatvėse ir keliuose registravome 3 eismo įvykius: vienas dėl eismo įvykio, kurio metu nukentėjo žmogus ir du dėl susidūrimo su gyvūnais.

Pastarosiomis savaitėmis stebima tendenciją, kad nusikalsti linkę asmenys turtą vagia iš įvairių ūkinės paskirties nerakinamų patalpų – sandėliukų, garažų, malkinių, pavėsinių, terasų. Biržų rajono policijos komisariatas atkreipia dėmesį, kad vagys nesirenka. Eina ir tikrina visas vietas, kuriose gali būti kas nors vertingo, todėl:

❗️nepalikite vertingų daiktų po atviru dangumi;

❗️nelaikykite jų nerakinamose, nesaugomose patalpose;

❗️nakčiai savo turtą užrakinkite;

❗️naudokite signalizacijas, lempas su judesio davikliais;

❗️uždarykite ar užrakinkite kiemo vartus;

❗️atkreipkite dėmesį į šunų lojimą, siganalizacijos suveikimą, automobilių ūžesį ar kitus įtartinus garsus. Pažiūrėkite pro langą;

❗️bendraukite ir bendradarbiaukite su kaimynais, informuokite juos jei išvažiuojate iš namų nakčiai ar ilgiau, paprašykite jų atkreipti dėmesį į Jūsų namus.

Saugios ir ramios savaitės !

Biržų rajono policijos komisariato informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: