Policija ragina gyventojus būti budrius ir nepakliūti į sukčių pinkles

Šią parą Panevėžio apskrities policija užfiksavo du atvejus, kai iš garbingo amžiaus žmonių apgaulės būdu išvilioti pinigai. Pirmasis įvykis, kai gerai žinomu būdu – telefonu pranešę apie artimo žmogaus nelaimę ir jam pagelbėti skubiai reikalingus pinigus, sukčiai pasisavino 850 eurų. Kita apgaulė – į senolės namų duris pasibeldė dvi moterys, prisistačiusios elektros tinklų darbuotojomis, kurios turi patikrinti skaitiklio rodmenis.

Moterys pildė netikrus dokumentus ir būsto savininkei pranešė apie permoką už teikiamas paslaugas, kurią, neva, turinčios grąžinti. Apgavikės senolei padavė stambią pinigų kupiūrą ir stebėjo moterį, kuri namuose ieškojo grąžos.

Išsiaiškinusios, kur laikomos santaupos, nukreipė dėmesį, ir pinigų senolė pasigedo tik ponioms išėjus – dingo 200 eurų.

Policija primena, kad specialiųjų tarnybų darbuotojai, tikrinantys elektros energijos, dujų, karšo ir šalto vandens skaitliukus, niekada nekeičia pinigų, nevykdo pinigų tikrumo kontrolės, negrąžina permokų, nesurašinėja banknotų serijos numerių.

Saugokite savo turtą ir nebūkite patiklūs, o kilus įtarimui kreipkitės į policiją bendruoju pagalbos telefonu 112 arba anoniminiu Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 45) 503 333.

 
Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: