Pradžia AINA TV Policija reidais tramdo nedrausmingus eismo dalyvius

Policija reidais tramdo nedrausmingus eismo dalyvius

1771
0

Siekiant stiprinti eismo saugumą tarptautiniame greitkelyje „VIA BALTICA” Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos kelių patrulių kuopos pareigūnais vykdė tikslinę – policinę priemonę, skirtą neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, pėsčiųjų, dviratininkų bei kitų asmenų daromiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti.

Vasario mėnesio statistika skelbia, kad Panevėžio mieste ir rajone sulaikyta 18 neblaivių vairuotojų. Bene griežčiausia nuobauda skirta vairuotojui, kuriam nustatytas 2,29 promilių girtumas. Jam skirta 1380 Eur. bauda su transporto priemonės konfiskavimu. Bet net tokios griežtos nuobaudos neatgrąso neblaivių eismo dalyvių. Tarptautiniame greitkelyje „VIA BALTICA” Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos kelių patrulių kuopos pareigūnais reido metu sulaikė 5 neblaivius vairuotojus.

Pasak pareigūnų prasidėjus vasaros sezonui akcijų keliuose daugės. Jos bus rengiamos kone kiekvieną savaitgalį, o ir padidintas dėmesys bus skiriamas ne tik neblaivių vairuotojų išaiškinimui, bet ir greičio mėgėjams. Vien šį mėnesį leistiną didžiausią greitį viršijusių vairuotojų nustatyta 100-tu daugiau, nei per praėjusių metų atitinkamą laikotarpį.

Pagal naujas taisykles, neblaiviam vairuotojui, kurio kraujyje nustatoma daugiau negu pusantros promilės alkoholio, taikoma baudžiamoji atsakomybė: bauda, arba areštas, ar laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.