Policija stiprina skambučių centro veiklą

Įvertinus susidariusią situaciją ir milžinišką skambučių kiekį, policija stiprina skambučių centro veiklą. Eilinę darbo dieną jame dirba 10 konsultantų, nuo šios dienos darbuotojų skaičius didinamas daugiau nei dvigubai (iki 22 žmonių).

„Įprastą dieną informacijos telefonu gauname apie 1000 skambučių, su konsultantu sujungiama vidutiniškai per 1 minutę, o vakar skambučių srautas padidėjo iki 4000, o laukimo – iki 6 minučių, todėl esame priversti didinti darbuotojų skaičių.“-sako Policijos departamento Informacijos teikimo skyriaus vedėjas Evaldas Pilipavičius.

Policija ragina žmones visų pirma ieškoti informacijos policijos interneto svetainėje (nuoroda čia), kur operatyviai pateikiama ir nuolat atnaujinama informacija, atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, o tik po to skambinti policijos informacijos telefonu, ar rašyti el. paklausimus.

Primename, kad darbo dieną informacijos tel. 8700 60 000 žmones aptarnaujame nuo nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val. vakaro. Užduoti klausimą galite ir el. paštu info@policija.lt, arba Lietuvos policijos puslapyje “Facebook”.

Policija dar kartą kreipiasi į žmones, ragindami susilaikyti nuo nereikalingo judėjimo į kitas savivaldybes.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: